Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire számítok gazdagnak ?

Mennyire számítok gazdagnak ?

Figyelt kérdés

Az össz vagyonom egyben meghaladja a 150 millió forintot ( nagyrészt ingatlan , értéktárgyak , arany , stb . ) . Az életszínvonalam a legmagasabb . Minden nap étteremben ebédelek , nincs olyan dolog amit ne tudnék megvenni bármikor , ruhából pedig Guccin és hasonló márkákon kívül mást nem vagyok hajlandó hordani . Ezek mellett amikor ép nincs járvány akkor havonta minimum egyszer elmegyek nyaralni is a családommal . A sok “felvágás” után már csak annyi lenne a kérdésem hogy szerintetek ezzel magyarországon hol helyezkedek el ( felső 10 vagy 100 ezer ) ?

Megjegyzem hogy én NEM tartom magam gazdagnak csupán tudom hogy jól élek de sokak azt állítják gazdag vagyok .

A válaszokat köszi előre is

( nem felvágásból írtam le ezeket a dolgokat csupán csak érdekel erről más véleménye )



2020. nov. 22. 04:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

Tehát összesen van a környékünkön egy 130nmes lakásod vagy annyi sem .


Ez nem rossz, bár itt elég sok embernek van


De ők nem járnak egész nap Gucciban bár lehet hogy igen nem tűnik fel

Havonta nyaralás az kemény akkor 2 hetet ha otthon vagy havonta , az tuti évi 12 millió költés, az 2 gyerek magansulija az amerikai iskolában. Az nem ritka hogy van 2 gyereke valakinek. (Jeee, nekem is van)


Szóval itt a környéken ez jó de nem nagy szám, reggelente tömegeket látunk gyereket vinni abba a suliba.


Sényőn, na ott már gazdagnak szamitanal.

2020. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu kérdés, nem amiatt, hogy jól élsz. Az az ember, akinek a vagyona 150 millió, nem hoz annyi pénzt havonta, hogy kizárólag Gucciban járjon, vagy ha igen, akkor 1-2 szett ruhája van összesen. Ezt onnan gondolom, hogy a mi vagyonunk is jelentős, de ilyen életszínvonalra nem elegendő, amit itt felsoroltál. Sőt megkockáztatom, az az ember, aki önerőből lett tehetős rohadtul meggondolja, hogy mire költ és minek milyen az ár-érték aránya, nem a márkalogókat nézi, hanem a minőséget. Nekem bűzlik ez a kérdés, de nagyon. Vagy örökölted a vagyonod, vagy valami nem kerek ebben a történetben. Még egyszer mondom ezt a saját példámon látom, sőt többen vannak a környezetemben milliós fizetéssel, de egyikük sem így él, mint a fent leírtak.
2020. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
2: ez valami elmélet tőle csak. Azért is írtam le a valóságot hogy 2 gyerek magansulija és 1 db átlagos 4 szobás keco bp jobv helyen teljesen tökéletesen tulteljesiti a leírását, és akik itt laknak azok még nem igazán mennek nap mint nap gucciban, sőt.
2020. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb leirtak mar miert ordas kamu.

Azert is mert aki valoban gazdag az nem har gucciban, mert nincs szuksege mutatnia gazdagsagat.

Nem irigysegbol irom mert en tenyleg gazdag vagyok (milliardos ha ugy tetszik).

A kerdes is szanalmas, belul is szegeny vagy kerdezo

2020. nov. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ti is így látjátok, hogy kamu. Szerintem unatkozik otthon a kérdező és ezt képzeli, hogy így élnek a gazdagok, pedig nagyon nem. Táskavásárláson gondolkodom és van egy fiatal magyar tervező, aki megrendelésre, egyedileg készít táskákat a portfóliójából (akár egyedi színben). Na ő 30-40 ezeret kér egy egyedi, olasz marhabőrből varrt táskáért, amire kérhetsz monogramos gravírozott emblémát is vagy amit akarsz. Szerinted egy ilyen ember vállalkozását támogatnám-e vagy egy Gucciét, amelynek a táskáinak ára millió közeli összegűek. Mindezt azért, hogy lehessen vele villogni. A minőségről már ne is beszéljünk, mert utóbbi helyen darált marhabőr hulladékból készítik a táskákat. Ne már!
2020. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem ettől függ.


Lássuk a bevételi oldalt!

Mennyi a bevételed havonta, ha egész hónapban ki se kelsz az ágyból? Mennyi a rezsid?

2020. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit keresel havonta? Enélkül nem tudok válaszolni.

Mert mondjuk ha örökölted és így feléled,hamarosan nagyon szegény leszel

2020. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

"Az össz vagyonom egyben meghaladja a 150 millió forintot ( nagyrészt ingatlan , értéktárgyak , arany , stb .)"

Ezzel te a gazdagok közé sorolod magad, szegény kamuzó?

Miből jársz nyaralni, naponta étterembe, ott ingatlannal, vagy arannyékszerrel fizetsz?

.

Nem vagy jó kamus.

A jó kamusnak több esze van, mint akikek el akar hitetni állításáról.

Ne ülj magas lóra, mert kilóg a lóláb!

2020. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Na ezt bírom, mikor azt a választ törlik ami lebuktatja a trollt, a trollkérdést meg hagyják. Szerintem ezeket a kérdéseket maguk a moderátorok írják ki, hogy így pörgessék meg az oldal forgalmát.
2020. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Így képzelhette a libacombra vágyó József Attila a gazdagságot. Havonta nyaralni nem azért nem tud egy jómódú ember, mert ne jutna rá, hanem mert valamikor dolgozni is kell.
2020. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!