Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehet élni kosárfonásból?...

Meg lehet élni kosárfonásból? Nagyon szeretem, de mekkora igény lehet rá?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó reklám kell, pl környezetbarát, nem kell műanyag szatyrot használni annak, aki kosarat használ. Próbáld meg!
2020. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon különlegeset, egyedit, design cuccokat kell csinálnod, hogy megérje...


A vásározós c-ok termékeivel nem lehetsz versenyképes árban. Vagy minimálbér alatti órabérre jön ki a munkád. :-(


Jól ki kell találni az alapanyagot, és nézelődni a neten, hogy milyen divatos fazonok, speciális célokra való kosarakat árulnak.

Pl. meska, etsy, pinterest, stb. - itt találsz olyan képeket, ami alapján megtervezhetsz egyedi fazonokat.


Nemrég kerestem a bicajomra dizájnos első kosarat. Ami igazán tetszett volna, 20e ft körül volt.... Hát ennyit nem szántam rá. :-D

De biztosan van erre is kereslet, mert csinálják, árulják..


pl:

[link]


Vagy pl. piknikkosár (fedeles, vagy egyéb speciális), bicajra kisállat-szállító kosár

[link]


Nyilván ezekből nem lehet annyit eladni, mint egy "sima" bevásárlókosárból - de magasabb árat lehet megcélozni.

2020. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A piknikes lemaradt:

[link]


Ami még eszembe jutott: sokan sütnek manapság otthon kenyeret, a szép kelesztőkosár/szakajtó is érdekes lehet...

2020. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is az egyedi cuccokra szavazok.


Megélni csak ebből sztem azért necces ha nincs mellette más bevétel. Pl mennyi idő alatt készül el valami, és mennyi az anyagköltséged, és a legfontosabb mindebből mennyi lesz a tényleges profitod.


Az egyedi dolgokban van fantázia és biztos vagyok benne, hogy el is lehet adni, a kérdés a fenti leginkább, mennyire terül meg vajon.

2022. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!