Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma inkasszót tettek a szàmlámr...

Gyöngyi2016 kérdése:

Ma inkasszót tettek a szàmlámra. Öt gyerekre kapom a családit és gyest ami 105000ft. Ebből mennyit vonhatnak le? Közben sikerült elintéznem az inkasszó feloldását. Ez mennyi idő mire eljut a bankhoz? Köszönöm válaszotokat.

Figyelt kérdés
Inkasszó

2019. okt. 1. 12:44
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Én nem akarok bántani senkit, de miért kell valakit elítélni azért mert 5 gyereke van? A fiam focizik ami nem olcsó dolog, de higyjétek el hogy meg veszem neki a stoplist, a teremcipőt a ruhát, és mindent ami kell. De most már jó lenne le akadni erről hogy 5 gyerekem van. Mindenki előtt ott a lehetőség hogy 2 nél többet szüljön.
2019. okt. 3. 19:25
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Mért kéne 2 nél több, mikor 10név és kipusztult az emberiség 90%a. Persze erre nem kell gondolni.

Nyílván nélkülöztök ha inkasszó van.

Férjed biztos boldog, h szétdolgozza magát és még az állatokkal is vergődik pluszba és nem is lazíthat, mert akkor mi lesz az 5 gyerekkel.

Semmi biztonsága nincs a gyerekeknek, mivel nincs megtakarításotok, ha lenne akkor nem lett volna ez a kérdés.

Az meg, h 21 évesen házatok lett mind1, mert kis városba vagy falun nem érték egy ház és aki Magyarországon falun vagy kisvárosba él azok a nagyrésze súlyos hátránnyal indul az életbe alapból.

Az rendbe van, h 5 gyerek de erre önmagában miért kell büszkének lenni? Pláne ha ilyen kérdést teszel fel.

2019. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Az előttem hozzá szólónak. Miből gondolod hogy nélkülöznek a gyerekeim? Ez a tartozásom meg a gyerekeim születése előtt keletkezett,amivel nem foglalkoztam. És igen is büszke vagyok a gyerekeimre. Neked lehet nem érték egy saját lakás ,de nekünk igen is az mert a saját kezünkkel dolgoztunk meg érte. Az állatokkal pedig én dolgozom itthon nem a párom. Neked fogalmad sincs szerintem hogy mennyi munkával jár az állattartás. Nem félek a marha és disznó trágyátol,nem félek attól sem hogy büdös leszek. Úgy hogy légyszives mielőtt meg szólnál mást előtte gondolkodj, és tartsd tiszteletben a másikat!!!, mert ez már abszolút nem a kérdésemhez kapcsolódik.
2019. okt. 7. 07:50
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondolod aki kis városba vagy falun él, az hátránnyal indul az életben? Ennyi erővel az is lehet hátrányos aki nagy váeosban él mondjuk BudaPesten. Dehát te ezt biztos jobban tudod. Ezek szerint aki falun él az már nem is ember, és ássa el magát!.
2019. okt. 7. 08:03
 35/37 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon bírom az optimizmusodat kedves kérdező.

De sajnos itt az előttem hozzaszolonak sok dologban igaza van.

2019. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
79%
5 gyerekre csak az adókedvezmény 165e Ft. Mellé csp, gyes, párod fizuja az összesen egész jó szerintem. Mennyi ez a tartozás, nem tudjátok gyorsan kifizetni? Az lenne a legjobb szerintem.
2019. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Már folyamatban van a kifizetés. Nem sok a tartozás, de most már rendezve lesz. Nem mondom hogy nincs igaza, de nem tudom miből gondolja hogy bármuben is hiányt szenvednek a gyerekeim. A gyerekekre nem kapok semmilyen támogatást, se gyermekvédelmit se étkezésit, és mégis meg vagyunk, és nem nélkülözünk!!!!!!!
2019. okt. 7. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!