Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma inkasszót tettek a szàmlámr...

Gyöngyi2016 kérdése:

Ma inkasszót tettek a szàmlámra. Öt gyerekre kapom a családit és gyest ami 105000ft. Ebből mennyit vonhatnak le? Közben sikerült elintéznem az inkasszó feloldását. Ez mennyi idő mire eljut a bankhoz? Köszönöm válaszotokat.

Figyelt kérdés
Inkasszó

2019. okt. 1. 12:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Feltételezem, h a párod egy jól fizető állásban van és azért mertetek 5 gyereket vállalni. Kérj segítséget a párodtol!
2019. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%

De egy izék vagytok... :-(

Olyant még sosem láttatok, hogy 3 gyerekes apuka lelépett az asszony mellől egy fiatalabbért?

Vagy hogy hirtelen balesetben meghalt az apa.


Ítélkeztek a tények ismerete nélkül :-( Csak szólok, hogy ez mind visszaszáll rátok, ez a sok "jóindulat".


Kérdező, azt nem tudom, hogy mennyi idő, de elvileg gyest és családi pótlékot nem inkasszálhatnak.

2019. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
19%

#4 normális ember nem vállal 5 gyereket úgy, hogy nem kalkulálja bele ezeket a dolgokat.

Bármikor bárkivel történhet sajnos tragédia, ezért kell a megfelelő fizetés, tartalékok, tehermentes lakás, életbiztosítás stb.

2019. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%

Én csak pozitív dolgot felteleztem a kerdezorol.

-van parja

-a parjanak jól fizető állása van (gondolom a hölgy 5 baboca mellett nem dolgozik, csak a 105ezret kapja, ami elég karcsú)

-olyan viszonyban van a párjával, h tud segítséget kérni tőle


Nem tudom, h mi a problémád kedves....

2019. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Csupán annyit szerettem volna meg tudni hogy mennyi a feloldás ideje. De mindegy is. Nem volt tervbe véve 5 gyermek de ez így alakult, és egy cseppet sem bánom. Ők az életem.vA páromnak pedug nem volt egészen februárig jól fizető munkahelye, de a gyerekeknek minden meg volt. Nem értem hogy egy kérdés miatt miért kell elìtélni az embert.
2019. okt. 1. 14:26
 6/37 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy dolgot kétdeztem és semmi màst nem kapok csak negatív hozzászólást. Nem értem miért kell rosszindulatúnak lenni. Soha többet nem kérdezek innen semmit
2019. okt. 1. 15:23
 7/37 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, ne foglalkozz velük, ez a Gyakori, itt sajnos gyakran előfordul, hogy minden indok nélkül belerúg egyik ember a másikba.


2-es vagyok és eredetileg a 4-es voltam, csak az első 2 hozzászólást törölték, mivel a kérédsedre nem adott választ, ezzel szemben "belédrúgtak".

2019. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%

6-osnak: bár tudom, hogy ez számodra nem így van, de nem csak az orvos az ember, hanem a villanyszerelő és a gázos is. Sőt, pékre, buszvezetőre eladóra is szükség van.


Nem kívánom, hogy megtapasztald: nem tudsz befűteni és nem találsz gázszerelőt, aki megcsinálja.

2019. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%

#8 senki nem mondta, hogy a villanyszerelő vagy a gázos nem ember.

Csak nem mindegy, hogy önszántából lesz a gyerek villanyszerelő vagy gázos, vagy azért, mert azt mondják neki a szülők, hogy kisfiam az orvosit nem tudjuk fizetni, legyél villanyszerelő inkább vagy gázos.

Ráadásul nem azért, mert amúgy nem tehették volna meg, csak inkább csináltak négy másikat :)

2019. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Ahoz hogy hány gyerekem van senkinek semmi köze. Soha nem kértem senkitől semmit, se pénzt se ételt. A párom dolgozik neki van munkahelye, és emellett még állattartással foglalkozunk. Ami az én feladatom mert a párom dolgozik. Köszönöm azoknak akik nem ítélnek el.
2019. okt. 1. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!