Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma inkasszót tettek a szàmlámr...

Gyöngyi2016 kérdése:

Ma inkasszót tettek a szàmlámra. Öt gyerekre kapom a családit és gyest ami 105000ft. Ebből mennyit vonhatnak le? Közben sikerült elintéznem az inkasszó feloldását. Ez mennyi idő mire eljut a bankhoz? Köszönöm válaszotokat.

Figyelt kérdés
Inkasszó

2019. okt. 1. 12:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
58%
#20 esetleg olvasd el az előzményeket, aztán nézd meg mennyibe kerül egy félév mondjuk egy Semmelweis általános orvostudományi karán és szorozd be a félévek számával.
2019. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen jogos egyébként, csak saccoltam a 10 milliót, de úgy tűnik le vagyok maradva pár évvel.

Felvi szerint az általános orvosi 1 350 000 Ft/félév és 12 féléves a képzés, tehát összesen 16 200 000 Ft.


De ahogy írtam, az egyetem csak egy példa a sok közül. Nyilván millió váratlan kiadással járhat egy darab gyerek is.

2019. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
58%
Nincs az 5 gyerekkel semmi probléma egyébként, ha egyiknek sem kell majd nélkülöznie semmit, akkor csodálatos dolog ez.
2019. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak nekem van az országban 5 gyermekem , nem én vagyok az egyedüli,és ne gondoljátok azt hogy kissebségi vagyok, mert nem vagyok az. A másik meg az ki mondta hogy orvosira akar menni bármelyik gyerekem? De ha így is lesz, akkor is támogatni fogjuk őket, mert én tudom milyen az ha valamit nem lehet mert nincs rá pénz. Nem értek egyes embereket miért kell porig alázni azt akinek kettőnél több gyereke van. 20 évesen szültem az elsőt, és büszke vagyok,mert 21 évesen már meg volt a saját lakásunk amiben mai napig élünk, és egy forint hitel nincs rajta, és nem is volt.
2019. okt. 3. 07:48
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

#22: állami helyek is vannak.


Bocs, de fizetősen én se tudnám vállalni, pedig átlagfizetés dupláját keresem. Nehogy már ez legyen az elvárás, mert akkor szinte senki se szülne!!

2019. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

"De ha így is lesz, akkor is támogatni fogjuk őket, mert én tudom milyen az ha valamit nem lehet mert nincs rá pénz."


Tegyük fel mind az 5 gyereked orvosira akar menni és nem veszik fel egyiket sem államira. Akkor hogy fogtok 81.000.000 forintot kifizetni?

Vagy csak ilyen lelki támogatásra gondoltál?

2019. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Akadj már le az orvosirol. Ha csak fizetősre vennék fel akkor ott a diakhitel (0% kamat!!!) vagy próbálja egy évvel később.


Egyetlen gyereknek sem tudnám kifizetni, ahogy írtam már az átlag magyar fizetés duplajabol sem.


Annyira értelmetlen erre hivatkoznod, akkor az emberek többsége egyetlen gyereket se vállaljon???

2019. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Fejezzétek már be ezt az orvosi, nem orvosi témát - abszolút nem kapcsolódik a kérdező kérdéséhez és csak feleslegesen bántjátok egymást.
2019. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
#28: teljesen egyetértek, szerintem a többesszám nem is igaz. Egyetlen válaszoló lehet, akinél ez beakadt. Ő szerinte ezek szerint (szinte) senki se szüljön egyet se, nemhogy 2-3 vagy esetleg 5-t!
2019. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy nem értem én ezt. Mi köze van az orvosinak a kérdésemhez? Kértem én tőlef vagy bármelyikőtöktől akár kenyérre valót vagy bármi mást? Szerintem nem. Tök gusztustalan ez a csoport, soha többet nem fogok innen kérdezni semmit.
2019. okt. 3. 19:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!