Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szeretnék minden hónapban...

Szeretnék minden hónapban 5ezer ft-ot félretenni. Hova érdemes betenni? Otthon ennyi ideig nem hiszem, hogy jó "tárolni" Hogy annyit is kapjak vissza, mint amit addig felhalmozódott? Plusz ha van valamennyi hozam.

Figyelt kérdés

15 évre csináltattam meg a forintosítást, így több lesz a hitelem is.

Most június óta félre teszek 5ezret, és kiszámoltuk, hogy 1 évben 1 hónapot nyerek, mert a havi törlesztőm 50ezer ft FIX.

és nyerek majd másfél évet és így nem kell az utolsó évekre a fizetésből kivenni relatíve.

Remélem érthetően írtam:)


2015. aug. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik banknál vagy?

Pl. az Ersténél van egy olyan, hogy célbetét, ez egy virtuális számla a saját számlád alatt, nem tartozik hozzá bankkártya, amikor pénzt veszel le, az ezen lévő összeget nem mutatja, csak ha belépsz e-bankba. Én ezen gyűjtögetek.

2015. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


épp most jöttem el az Erstetől, sajnos. nem volt olyan forintosítsa ami miatt ott tudtam volna maradni:(

CIB-nél vok július óta.


gondolkodtam,hogy van értelme bankba tenni, a kamat ha van egy kicsi is, pl. vonják a havi díjat stb.


még megnézem azért a saját banknál, amit mondtál hátha itt is van.


köszönöm

2015. aug. 14. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz vegyél eurót vagy dollárt belőle, akkor amikor éppen erős a forint és biztonságos helyen tárold.

Nincs kamatadó, nincs számlavezetési díj.

Ha sosem nézed az árfolyamot, csak minden hónapban megveszed annyiért amennyiért éppen adják, akkor is lesz rajta hozamod.

Emeltebb szinten néha átváltod a tőkét egyikből másikba, ha éppen úgy alakulnak az árfolyamok. Majd belejössz.

2015. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Önkéntes nyugdíjpénztár? Azt hiszem pont ennyi a minimum amivel lehet nyitni, havi 5 ezer.
2015. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!