Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Uniqa biztosítónál kötöttem...

Uniqa biztosítónál kötöttem MedHelp biztosítást, mert babát szeretnénk. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Császármetszéssel fog a baba világra jönni, a hölgy szerint kb 850ezer Ft-ot fognak fizetni - a legmagasabb díjcsomagot kötöttem. Tényleg kifizetik az igért összeget?
2009. jún. 14. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

SZülés esetén a legmagasabb összeg 100.000 Ft. De ehhez egy ideje meg kell, hogy legyen a biztosításod (nem lehettél terhes a kötéskor) a császárra külön nem fizet, az nem számít műtéti eseménybek, csak a kórházi napidíjat fizeti.

(Nem is értem, úgy gondoltad, hogy befizetsz havonta pártízezer forintot és kapsz 850.000-t egy tervezett terhesség után?)

2009. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mivel a császármetszés 2-es kategóriába tartozik. Az ismertetőjükben pedig írásban szerepel levezetve, hogy 7 nap kórház plusz műtét,plusz lábadozás,plusz szülési támogatás,nem tudom pontosan, de kb. 800ezer Ft. Van náluk ilyen biztosításod?
2009. jún. 14. 18:47
 3/18 A kérdező kommentje:
2009. jún. 14. 18:52
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Nincs, de a lányom kötött volna, de kiszámoltuk, nem éri meg.

Először is a terhesség előtt 1 évvel meg kell kötnöd a szerződést. A kórházi napoknál a példáknál a maximumot vették figyelembe, a tervezett császár nem 2.műtét stb... Sok a kiskapu.

2009. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy sunyi lehetsz, ha erre apellálsz...
2009. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sunyi. Ha fogalmad sincs a dolgokról,ne írogass. Olyanokat kérdezek, akiknek volt velük tapasztalata.Az összes többi kíméljen.
2009. jún. 15. 08:17
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
A biztosítással kapcsolatos fizetések az átlagszámokon élnek meg. Ha egy biztonyos tervezett esemény ennyire kiszámítható lenne, akkor az már nem a véletlenen múlik. Józan ésszel végiggondolva, lehetetlen, hogy ennyit fizessenek.
2009. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat osszatok meg légyszi, vélemények nem érdekelnek. Köszi.
2009. jún. 16. 09:02
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért lesz császáros a baba, hogy pénzt kapjál?
2009. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Dehogyis!!!! Azért kötöttem biztosítást,mert nem volt eddig,az pedig,hogy ők fizetnek szülésre is,szerintem jó dolog.Ha születne még babánk, azért lenne császáros, mert az előző kettő is az volt.
2009. jún. 18. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!