Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mostanában nem keresnek a...

Mostanában nem keresnek a brókernettől, mi van velük?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hosszú a levelem, de érdemes elolvasni, mert hátha tanul belőle vki, és 2 lábbal rúg ki minden pénzügyi kókler tanácsadót...
2011. ápr. 6. 08:06
 12/20 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nem minden pénzügyi tanácsadó kókler, szerintem pedig csak arra kellene felhívni a figyelmet, hogy kik a kóklerek és hol lehet utánuk nézni.
2011. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval! A Brókernetes ügyfelek alapvetően elégedetlenek! Nekem volt 2 napja egy ügyfelem, akinek 5 generali életbiztosítása volt (Unit linked) mert azt mondta neki ez a "tanácsadó" hogy egy termékben csak egy alap választható!


Gondolom felmarkolta a pénzt, és elhúzott!

SAjnos vannak rosszak a piacon, de ez miatt ténylegesen nem szabad minősíteni mindenkit, aki pl korrekten végzi a munkáját!

2011. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ha valaki tud arról, hogy elégedettségi kutatást végez a brókernetről egy közvéleménykutató cég, és valóban megkérdezik az ügyfeleket, szóljatok nekem!!!!!!!!

Kösz!!!

tavasz2@freemail.hu

2011. ápr. 7. 07:44
 15/20 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Jó lenne de sajnos ilyen kutatás sosem lesz.:D
2011. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én azért szívesen rászabadítanám a fogyasztóvédelmi hatóságot a brokernetesekre. Hátha találnának valamit.. vagy fogadnék egy dörzsölt ügyvédet
2011. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

A Brókernet jelen állás szerint eléggé összefonódott a CIG Pannónia életbiztosítóval, ha jól tudom tulajdonosi hányaddal is bírnak.

Legutolsó információm: a CIG Pannónia Életbiztosító ellen felszámolási eljárás indult.

2011. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Most mondhatnám,hogy meglepődtem, de hazudnék.
2011. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az frankó lehet, ha ezek egymás közt tőzsdei ügyleteket is bonyolítanak - az ügyfelek pénzével..
2011. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy felnőtt családos ember létedre hogyan tudtál ennyire buta módon szerződéseket kötni, miközben érezted, hogy nem gömbölyű ez az egész. A szakmai vezetődet én kézzel kasztrálnám, és a pszáfhoz is fordulnék ebben az esetben. De a te felelősséged is óriási, hiszen a szerződések a kezedben voltak (!!!), át kell őket olvasni. Ha nem értesz egy kifejezést és a szakmai vezetőd nem válaszol rendesen, akkor akár az akadémia honlapján is utána tudsz nézni. A díjmentesítéstől pedig ráz a hideg, szüneteltetésre nem volt mód?


A leveledből pedig pont az tűnik ki, hogy te is úgy kötöttél szerződést, hogy egyáltalán nem álltál a helyzet magaslatán, tehát a "hányok tőlük" kommenteddel pont az általad szapult tábort erősíted. Lehet sok mindent a szakmai vezetőkre kenni, sőt, akár a Brokernet tulajdonosainak is bemószerelheted őket (megjegyzem az is lehet, hogy már eltanácsolták őket a cégtől, mert a Kostevc komolyan veszi az ilyet), de a te felelősséged, mint említettem óriási.

2011. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!