Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Jár, vagy járt le mostanában...

Jár, vagy járt le mostanában közületek valakinek az életbiztosítása?

Figyelt kérdés

Allianzos. Tegnap este 1/2 8-kor hívott egy biztosítós hölgy, hogy mivel nemsokára lejár a szerződés egy ügynökük személyesen kijön, mert nyilatkozni kell, hogy megvan-e a kötvényünk, és hogy bankszámlára, vagy postán keresztül kérjük a pénzt. Állítólag ezt nem lehet levélben megtenni, ezért kell kijönnie az ügynöknek.

Szerintetek ez így van, vagy valami mást akarnak? Esetleg rábeszélni egy másik biztosítás kötésére?


2011. febr. 17. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megpróbálnak egy újra rábeszélni, de tényleg ki kell menniük! Több példányt kell aláírnod, amiből nekik is kell!
2011. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly járt le egy biztosításom (nem allianz), de én épp ráértem egy nap, és bementem kitölteni a papírokat.

Nyilatkozni tényleg kell, hogy hova és hogyan kéred a pénzt.

Lehetséges egyébként, hogy megpróbálnak rábeszélni egy másikra, tőlem is megkérdezték, hogy ajánlhatnak-e egy újat. Tisztázni kell az ügynökkel, hogy miért is van ott, ha előre leszögezed, hogy nem kötsz másikat, nem fog nyaggatni.

2011. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

(Reggel csak gyorsan kiírtam a kérdést munkába menet előtt, és csak nemrég jöttem haza.)

Azt tartottam még furcsának, hogy mondtam a hölgynek, hogy jövő héten megy a közeli fiókjuk felé a férjem napközben, munkaidőben, be tud menni aláírni; de ez sem volt jó neki, mert az ügynök nem biztos, hogy akkor bent lesz, stb stb.

Szerintem is rá akar beszélni valami másik biztosításra. December elején a lakásbiztosítás miatt "ugrott be egy ügynökük (ugyanaz a biztosító), hogy hátha át akarjuk dolgoztatni.

Csak most jut eszembe, hogy akkor a férjemet hívták a saját telefonján, most meg a lányom telefonszámát hívták, amit állítólag a tudakozóból kértek le (a biztosítónak a férjem tel.számát adtuk meg, a lányomét nem)

2011. febr. 17. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Én telefonon és interneten keresztül intéztem, és nem kellett bemennem! Átutalták a lóvét és kész!

Mondjuk én utána csináltam egy másikat, mert már vannak jobbak mint 10-15 évvel ezelőtt!

2011. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!