Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha hitelre vennék lakást de...

Ha hitelre vennék lakást de mondjuk kiesek a munkábol egy időre ilyenekre van biztosítás hogy ne vegyék el a házat?

Figyelt kérdés

tegnap 15:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ha x honapig nem tudnám fizetni?

Vagy bármi

tegnap 15:50
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Érthetetlen, hogy miért ne akarnál hónapokig dolgozni...


Az meg főleg, hogy miért nincs minimum 6-12 havi tartalékod...

tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Hitelfedezeti biztosítás. X időre fizeti helyetted a bank ha nincs jövedelmed, de vannak kitételek, erről tájékozódni kell. Pl tuti nem érvényes ha te mondasz fel, közös megegyezéssel, stb, illetve az ára mindig a törlesztőtől függ, annak x százaléka.
tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szoval banki lehet hogy van. valami lakáselőtakarésságban is gondoljodom pl fundamenta is.
tegnap 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy előttem írták lehet rá biztosítást kötni
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A lakásmegtakarítások ezzel nem foglalkoznak?

Mert ha pl a fundamentában gyűjtök és az ad hitelt ill kölcsönt és azt törlesztem, az nem banki hitel.

ma 07:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Fundamemta is olyan hitelt ad mint a bankok. Biztositas nem tudom van e naluk. A biztositast biztosito adja. Korbe kell nezni, lehet tudsz kotni kulon is.

Miert akarsz Fundamentat? Van regi tamogatott lakastakarekod? Amiota nincs allami tamogatas, azota szerintem annyira mar bem eri meg.

ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok fundát csak nem ismerek mást. Otp ről tudok de azt nem akarok. Az otp konstrukcioi mindig a legrosszabbak a többi bankhoz megtakaritásokhoz képest.


Igazábol még nem tudom hol kössek lakáselőtakarékosságot meg arra biztositást ami nem átverés. (Sok biztosito azt csinálja leszerződik vmire aztán mikor fizetnie kéne meg kijátsza hogy miért nem fizet)

ma 08:15
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja es csak a fundánál tudom hogy ott lehet lakáselőtakarékosság is kombinálva a lakáskölcsönnel/hitellel is.


Tehát pl náluk gyűjtök, aztán x osszeg mulva meghitelezik a lakás teljes árát is és utána törlesztem nekik.


Nem tudom hol van még ilyen hogy a megtakaritó intézmény ad kölcsön/hitelt is ugyanazzal a szerződessel.

Ezért ugrálok csak a fundán.

ma 08:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Jön a gyerek, mi? Aztán még nem akarod elárulni, mert már most kitennének melóból.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!