Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi van, ha utólag kötök...

Mi van, ha utólag kötök biztosítást?

Figyelt kérdés
Persze csalás, de kiderülne valahogy, ha pl kedden hajnalban ellopják a kocsimat, én délelőtt megkötöm rá a cascot lopás, vadkár, jégkár meg minden egyéb ellen, és szerdán jelentem be, hogy ellopták az autóm?

szept. 14. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon eredeti ötlet… a biztosítónak eszébe nem jutna, hogy valaki így próbáljon csalni. A biztosítónál biztosan hülyébbek, együttesen és külön-külön is, mint te 🤣🤣🤣
szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az bizony drága lesz báttya
szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De viccen kívül, hogy derülne ki? Ha mondjuk nem a belvárosban parkolok, ami tele van kamerázva, hanem kamera nélküli helyen
szept. 14. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Csináltak is már ilyet. Általában le is buktak. Nem éri meg ...csak egy bűnöző gondolkodik el ezen komolyan.
szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És a biztosítás megkötésekor le kell fotózni (szemlézni) az autót. Ha ekkor már ellopták, akkor ez nehézségbe ütközik.
szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, te már előre tudod, hogy kedden hajnalban el fogják lopni a kocsidat? Ejha! :D
szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Persze csalás, de kiderülne valahogy, ha pl kedden hajnalban ellopják a kocsimat, én délelőtt megkötöm rá a cascot lopás, vadkár, jégkár meg minden egyéb ellen, és szerdán jelentem be, hogy ellopták az autóm?"

Ennél nagyobb balek csak az volt, aki pár éve 27 különböző élet- és balesetbiztosítást kötött magára különböző biztosítóknál, majd kiment a vasútállomásra és "véletlenül aláesett" a vonatnak, ami levágta mind a két lábát. Véletlenül ott volt az élettársa is, aki ápolónő, aki azonnal szakszerű ellátásban részesítette és riasztotta a mentőket.

Így a csávó életben maradt, lába azóta is csonka és minden biztosító feljelentette csalásért.

szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudom előre, teljesen teoretikus kérdés volt. Nincs biztosításom semmire, csalónak tartom az összes biztosítót, nem tárgyalok velük.


5, mondanak valami egyedi azonosítót, amit rá kell írjak a kocsira a fotózás idejére, vagy hogy derül ki, hogy nem két napja csináltam a képet?


7, jó nagy gyökér az ilyen. Semmi pénzért nem cserélném el a teljes, egészséges testem.

szept. 15. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:

"Persze csalás..."

Tudod te... :)

szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nyilván csalás xD de ilyenkor ez hogy derül ki?
szept. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!