Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzügyi Békéltető Testülettel...

Pénzügyi Békéltető Testülettel volt valakinek ügye? Lakossági ügyfél vs bank, kit szoktak inkább támogatni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 18:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem bankszámlám van ott, hanem a több ezer főt foglalkoztató munkáltatóm által van ott a SZÉP-kártyám.

De ez így ferdítés, hiszen június közepe van, és nekem nincs SZÉP-kártyám...

Még magához a juttatási formához sem ragaszkodnék, ha lenne bármi más lehetőség. De ezen kívül csak olyasmi van, amin 80%-os adó van.

Gyűlik rajta a pénz, levelezek velük 8 hónapja, és kártya sehol. Remélem, jól megbüntetik őket.

Katasztrófa a működésük.

MKB-ról van szó egyébként.

2019. jún. 17. 18:08
 12/21 A kérdező kommentje:

9-es, esetleg megvan még annak a személynek az e-mail címe?

Bár most az MNB-t/PBT-t már kivárom, de ki tudja... Jól jöhet.

HA már így kiderült, hogy Neked is épp velük volt problémád.

2019. jún. 17. 18:10
 13/21 anonim ***** válasza:
Én voltam.Semmi értelme.
2019. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Miért nem volt értelme? Mi volt az ügyed, és milyen döntést hoztak?


Mert nem gondolom azt, hogy mindig mindenben az ügyfélnek van igaza. De aki elindít egy ügyet, az biztosan úgy gondolja, hogy igaza van, és rosszul esik neki, ha nem az ő javára döntenek.

2019. jún. 21. 20:01
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Csak te jártál így, vagy mások sem tudnak a Szép kártyás pénzükhöz jutni? A munkáltatód tudja, hogy rossz bankot választott, és végül nem kaptál semmit?
2019. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Számít ez?

Szerintem nem.

Engem az én problémám érdekel, én nem kapok kártyát, mert nem hajlandóak legyártatni. A munkáltatóm utalja az összegeket, a dolgát megtette, itt egyértelműen ezzel az inkompetens bankkal, illetve az ügyintézőivel van a gond.

2019. jún. 22. 14:19
 17/21 anonim ***** válasza:
A munkáltatód csak úgy utal? Semmiért?
2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Több ezer munkavállalónak utal, miért állítaná le az utalást, ha 1 ügyféllel szórakozik a bank?

Az összeg gyűlik, értesítést kapok minden hónapban, csak kártyát nem hajlandóak csinálni hozzá.

2019. jún. 23. 13:32
 19/21 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem szólsz a munkáltatódnak.

Ők bízták meg a bankot, és fizetnek (ha fizetnek) a semmidért. Talán ők is reklamálnának a pénzükért!

És talán te is kapnál végre valamit.

2019. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A munkáltató megtette a dolgát.

Az a pénz innentől az enyém, és reklamáltam érte eleget.

2019. jún. 24. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!