Flector23 kérdése:

Ti mikor kezdtétek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem a következő lenne. Ti hány évesen kezdtetek el sporólni és mennyit tudtatok félretenni ? 25 évesen jónak számít elkezdeni sporolni ?

Illetve, akinek nincs és nem is lesz öröksége azoknak mik a tervei házvásárlással kapcsolatban ?


2019. jún. 10. 13:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, gratlulálok a kisbabához, és sok erőt, egészséget. Célnak mindig lennie kell, enélkül nem élet az élet. Igyekszem minél jobban odatenni magam.
2019. jún. 10. 16:21
 12/12 anonim ***** válasza:

a válaszoló, aki felkapta a vizet, csak arra akart nyilván rávilágítani, hogy ne méregesd magadat másokhoz, teljesen mindegy, hogy jónak számít-e, te most tudod elkezdeni és kész. ha nem számít jónak, akkor se fogod azt mondani, hogy "ja, akkor már mindegy, el se kezdem".

sokkal jobb pl. mint én, aki sosem kezdtem el, nagyon jól kerestem, de mindent elszórtam, és itt állok 41 évesen egy talicska (de inkább három) adóssággal, amiből egyik sem ingatlanhitel és egy bérleményben élek.

szóval hozzám képest jó :D

2019. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!