Flector23 kérdése:

Ti mikor kezdtétek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem a következő lenne. Ti hány évesen kezdtetek el sporólni és mennyit tudtatok félretenni ? 25 évesen jónak számít elkezdeni sporolni ?

Illetve, akinek nincs és nem is lesz öröksége azoknak mik a tervei házvásárlással kapcsolatban ?


2019. jún. 10. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Amióta az eszemet tudom állandóan spóroltam a zsebpénzemmel, szóval kb 7-8 éves korom óta.


Komolyabban azóta amióta dolgozom tehát van miből. Ha 25 éves korodig nem volt miből spórolni akkor a 25 év egyszerűen remekül hangzik, ha eddig szórtad a pénzt akkor meg nem.


Akinek nincs öröksége annak az a terve a házvásárlással, hogy spórol meg felvesz hitelt, illetve utazik a következő válságra, amiről senki sem tudja, hogy mikor jön el. Ezen kívül még a lottóra is lehet gyúrni, vagy bankrablásra.

2019. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. És az jónak számít, ha valaki 28 éves korára jut el arra a pontra , hogy összetudta sporolni az önerőt a lakáshitelhez ? Abban az esetben, ha 25 éves kora előtt nem volt lehetősége sporolni.
2019. jún. 10. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Milyen idióta kérdés ez??? Ki a fszt érdekel, hogy jónak számít-e? Ha neked jó, akkor jó, egyébként meg gyakorlatilag rajtad kívül a kutyát nem érdekli.
2019. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már vártam az okoskodó személyt, aki majd hasonló kommentet fog írni :) Én kérdeztem valamit. Nem is értem, ha ez a reakciód , akkor minek kommentelsz. Kíváncsi voltam valamire, valaki meg válaszolt is értelmesen, te meg jössz azzal, hogy idióta kérdés. Ilyenkor csöndben tovább kéne ugranod ezt a kérdést, mert kb. olyan idióta ez a komment mint az általad megfogalmazodott “idiota kérdés” általam.
2019. jún. 10. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Rendben, bár az első kommentem megköszönted.


Tudod mit? Nagyon béna ha három év alatt lesz annyi, hogy belevágj egy lakáshitelbe.


Így most jobban érzed magad?

2019. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajaja. Ment a zöldkéz :) sokkal jobban érzem magam :)
2019. jún. 10. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Örülök, hogy segíthettem.
2019. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) aranyos vagy.
2019. jún. 10. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki le se szarja.
2019. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Èn 25 èvesen vègeztem egyetemen. Elèg bènán kerestem + diákhitel, de spórolgattam. 27 èvesen megismertem a felesègem, vettünk egy autót, akkor nulláztam. Aztán msc kèpzès 400 km-re a lakóhelyemtől 2 èven át, az is sokat elvitt + esküvő. Most 32 èves koromra született kisfiunk, mindezek mellett már azèrt összejött nèhány millió önerő, pedig a baba is elvitt egy misit alsó hangon ès mèg csak 2 hetes.

Hát szóval bonyolult az èlet, nem fekete fehèr ès ennyi alapján nem lehet megmondani jó vagy nem jó amit csinálsz. Ne költs hülyesègre, legyenek cèljaid, aztán csináld.

2019. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!