Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok meg szabadulni a...

Hogyan tudok meg szabadulni a hitelkártya adóssàgomtól?

Figyelt kérdés

910.000 Ft tartozásom van és havonta kb 75 ezer forintot kell(kellene) fizetnem. És évvel még csak nem is csökken a hitelem.

Olvastam, hogy ki lehet váltani más hitellel amit ugyanúgy fizetek, de legalább egyszer annak vége. Csak nem tudom, hogy az otpnél mit tudok majd intézni hétfőn.

Ja havonta kb 230a fizetésem és 40et fizetek személyi kölcsönre még 4 és fél évig. Van egy 2 és egy 4 éves gyerekem.


2019. márc. 16. 14:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Adósság rendező hitelnek hívják.
2019. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"ebből 10ezer vmi törlesztési biztosítás ami nem fogok kérni a második hónaptól" - ezek szerint megint nem olvastad el, hogy mit írtál alá, különben nem lenne ott a "vmi".

A 10.000 meg elképesztően sok lenne biztosításra, én a 18.000.000 forintos hitel 123.000 forintos törlesztőjére fizetek 9000-et biztosításként.

2020. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!