Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vennél fel hitelt a szüleid...

Vennél fel hitelt a szüleid miatt?

Figyelt kérdés
Ők nem tudnak pénzt felvenni, ezért megkérnek téged hogy kb 10 milliót vegyél fel, amit ők törlesztenének.

2019. márc. 6. 14:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%

10 000 000Ft hitelhez kell ház fedezetnek és a legolcsóbb törlesztő 101 000Ft/hó és 10 évig kell fizetni.


Ha nem áll rendelkezésedre 30 milliós ingatlan, akkor nettó 300 000Ft-os fizetés esetén max. 7 millió hitelt kaphatsz, 10 éves max. kamatperiódusra.


Ha egyiket sem teljesíted, hiába vagy a világ legnagyobb balekja, akkor sem kapsz hitelt!

2019. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
30%

Én igen, mert tudom, hogy visszakapom, meg vettek már fel ők is nekem, mivel ők kedvezőbb feltételekkel kaptak.


Az, hogy te hogy ismered a szüleid, az más tészta

2019. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%

#11

"10 000 000Ft hitelhez kell ház fedezetnek és a legolcsóbb törlesztő 101 000Ft/hó és 10 évig kell fizetni."


Bocs, de rossz a számításod: 20 éves futamidőre is fel lehet venni, 60 ezres törlesztővel, amit akár nettó 200 ezerre is megkaphat.

2019. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%

13-as vagyok, hogy alátámasszam az általam írtakat, íme a kalkulátor - itt Te is meg tudod nézni:

[link]

2019. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%

Csak ott vagy megcsúszva, hogy nem lakáshitelről van szó.

A kérdező venné fel, de szülei költik el, tehát szabad felhasználású hitelt keressél :)

2019. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

A kérdés nem kamu sajnos. Adósság miatt kellene nekik, házat akarnak venni, szóval értitek..

A tulaj felmondta az albérletüket.

2019. márc. 6. 20:29
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

Ha eddig albérletben laktak akkor miért nem keresnek másik albérletet? Ha lekésed a buszt akkor nem autót veszel, hanem megvárod a következőt.

Mi lesz ha nem fogják tudni fizetni? Repül a saját lakás, ha volt jelzálog a tiéd is, még hiteled is marad és kereshettek albérletet közösen.

Mivel a szüleidről van szó azt tippelem, hogy 40 fölött vannak. Ha jóval 40 felettiek akkor főleg számolni kell azzal is, hogy mi van, ha a futamidő alatt valamelyikük megbetegszik? Mi van ha rosszabb történik? A nyakadon marad a hitel. Ha felveszed számolnod kell vele, hogy neked kell törlesztened.

2019. márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

Eddig miért nem vettek ingatlant? Honnan lenne önerejük hozzá?

Azért vállaltak gyereket, hogy a gyerek vegyen a szülőnek házat? Ez nem fordítva szokott lenni?


Én azért elgondolgkodnék, hogy ha eddig nem ment nélkülem, akkor ezután vajon fog menni? Vagy magamat adósítom el???


Miért nem keresnek új albérletet?

Te hol lakst? Neked van már ingatlanod?

2019. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Nincs ingatlanom, szintén albérletben lakok.

Ami volt ház, azt eladták, mert elköltöztek másik faluba.

Nem tudom, hogy eddig hogyan osztották be a pénzt és azt sem tudom hogy ezek után hogyan fognak boldogulni, de én kényszerítve vagyok kb hogy felvegyem, mert nincs más esélyük.

2019. márc. 7. 09:58
 20/32 anonim ***** válasza:
80%

Nehogy hagyd magadnak bebeszélni, hogy nincs más esélyük! Ez hülyeség! Volt házuk amit eladtak, Hol a pénz? Neked sincs saját házad! Tudod mi lesz a vége? Nyakadon marad a hitel, aztán fizetheted az albérlet mellett a törlesztőt is!

Nem vagy kényszerítve semmire, mert az ő életüket NEM NEKED KELL FINANSZÍROZNOD! Ne hagyd, hogy zsaroljanak! Keressenek másik albérletet amit fenn tudnak tartani!

2019. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!