Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak bankszá...

Melyik banknál nyissak bankszámlát?

Figyelt kérdés
3 évig elvoltam nélküle borítékos fizu miatt.Most az új melóhelyen kell havi 70 100 ezret utalnának rá,valami alap csomagos jó lenne a legtöbbnél havi 150 utalás kritérium.
2018. dec. 9. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bank of China
2018. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem nyitok ott!
2018. dec. 9. 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Barmelyik nagyobb bank jo lesz. A fapados bankokat keruld.
2018. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Melyik a fapados?
2018. dec. 9. 22:29
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

"havi 70 100 ezret utalnának rá"


Gránit Banknál feltétel nélkül ingyenes a számlavezetés, semmi költséged nincs csak az éves kártyadíj ami 1400 évente de első évben még az is díjmentes. 5 éve vagyok ott minden jó, előtte egy nagybanknál mindenre lehúztak még a beérkező utalásra is (EUR). 24 év alatt még az OTP Junior is jó, felette már az is fizetős.

2018. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

"Melyik a fapados?"


Peldaul a Granit, amit most ajanlottak.

2018. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Beszédes, hogy a Gránitot ajánló felhasználó 41%-ban hasznos válaszokat ad, amikor 60% alatti értékeket nem nagyon lehet látni. Ilyen alacsony a trollkodó válaszolóknak elképzelhető.

Hozzátéve, hogy nem használom annyit a honlapot, hogy pontosan ismerjem.



Melyik településen laksz vagy legalábbis mekkorán? Milyen bankok vannak ott jelen vagy megfelel neked ha nincs a városodban fiókja a számlavezető bankodnak?


OTP-t sok alacsony jövedelmű és nem aktívan bankoló ember használja. Hogy olyan csomagja van ami számukra megfelelő vagy csak megszokásból, tudatlanságból mennek oda, azt nem tudom.



Ha meg tudod oldani, hogy egy havi adott elvárt összeget a családon belül oda-vissza utalj valakivel és nem vár el a bank munkabér jóváírást akkor simán nyithatsz olyan számlát amelynél ez a kritérium.

Ezt is mérlegeld!

Van ahol ingyenes az átutalás vagy havi néhány. Tehát ezzel költséged sem lesz csak hasznod.



Egyébként pedig www.bankmonitor.hu vagy bankracio.hu Kalkulátorok segítenek.

2018. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pápa Tata Győr a meló miatt...
2018. dec. 10. 11:57
 9/15 anonim ***** válasza:

"trollkodó"


Tényekkel vitatkozhatsz csak felesleges, minden benne van a hirdetényben az összes bank oldalán az is amit írtam, böngészgessél kicsit.

2018. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma nyitottam alap csomagot a K&H Banknál havi 660Ft.
2018. dec. 13. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!