Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp vagy k&h bankszámlát nyissak?

Otp vagy k&h bankszámlát nyissak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, még tanulok de iskola mellett szeretnék dolgozni hétvégenként főleg. az otp-nél és a k&h-nál is találtam jump illetve trambulin pályakezdő szolgáltatást. a kinek ajánljuk részben a k&h-nál az volt írva hogy: ha már elmúltál 18 éves, de még nem múltál el 28, és most állsz munkába. ezzel az a bajom hogy ugye csak hétvégén mennék dolgozni főként és az sem biztos előre. szóval nem tudom melyiket válasszam mert a 18-25 éves ajánlatuk meg csak olyan szolgáltatás hogy arra gyűjthetem a pénzem ha jól értelmeztem vagy azt is lehetne használni munkában ? valaki tudna segíteni ebben és ajánlani valamilyen lehetőséget? tehát 20 éves vagyok, tanuló, de iskola mellett szünetekben, hétvégéken szeretnék dolgozni járni.

2016. máj. 26. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az OTPt javasolnám neked, de ott a Junior számlát, nem a Jumpot. (A juniornál nincs számlavezetési és kártyadíj, 24 éves korodig használhatod.).

Az hogy azt írják, hogy "ajánljuk ha most állsz munkába", az nem jelenti azt, hogy kötelező lenne dolgoznod hogy azt a számlát megnyisd, csak ilyen reklámszöveg.


Egyébként a hirdetményt kell keresni a bankok honlapján, ott le van írva az összes számla összes költsége

Továbbá ne felejtsd el kérni az "ingyenes készpénzfelvételi lehetőséget" , amikor megnyitod a számlát.

2016. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ !
2016. máj. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!