Hitelképesek vagyunk?

Figyelt kérdés

Párommal hitelt szeretnék felvenni lakásvásárlásra. Az ingatlan 6.5 millió ft. Én 8 órában dolgozom nettó 200ezer ft a keresetem én venném fel a hitelt párom lenne az adóstárs, viszont Ő 4 órába van bejelentve (8 órát dolgozik egyébként)


Nincs semmilyen hiteltartozásunk nem is volt soha semmilyen hitelünk.


Hitelképesek vagyunk?


2018. szept. 11. 00:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt a régi vályog nem bírja a nedvességet. Omladozik tőle a fal, nem bírja a padló, penészesedik. Szárazság hatására zsugorodik, előjönnek a repedések. Ezeken lehet javítani, de nem lehet megszüntetni. Jó vályog igazából nincs, folyamatosan karban kell tartani. Persze, sok előnyös tulajdonsága van, de ha nincs alapja és nincs szigetelve talajvíz ellen, akkor nincs miről beszélni. Az értékbecslő még azt is felméri majd, hogy van-e talajvíz, tó, folyó a környéken? Milyen a talaj? Kavicsos, homokos? Van-e ereszcsatorna, csatorna?

Én a helyedben gyűjtenék 2-3 milliót és a többit személyi kölcsönben venmém fel. Így ki is kerültem az értékbecslőt.

2018. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!