Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan (hol) kell egy összegbe...

Csillag872 kérdése:

Hogyan (hol) kell egy összegben visszafizetni a cetelem hitelt? Hová kell utalni az összeget?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 17:13
 1/2 belapus ***** válasza:

Ezt az információt a bank oldalán találtam.

Nem volt valami bonyolult dolog megkeresni.


"Előtörlesztés


Hogyan lehet a hitelt előtörleszteni?

Előtörlesztési szándékáról ajánlott levélben kell értesítenie a Bank ügyfélszolgálati osztályát. (Az átfutási idő alatt esedékes törlesztő részletet még ki kell fizetni.) Ezt követően levélben fogjuk értesíteni a fennálló tartozásáról, és kipostázunk Önnek egy egyösszegű befizetésre szóló csekket is. Ha mégsem kíván élni az előtörlesztés lehetőségével, a szerződés az eredeti tartalommal marad érvényben.


• Díjmentes amennyiben az előtörleszteni kívánt összeg 12 hónap alatt, egy alkalommal a 200.000,- Ft összeget nem haladja meg.


• Az előtörleszteni kívánt összeg 1 %-a, ha az előtörlesztés időpontja és a hitel szerződés szerinti lejáratának időpontja közötti időtartam az 1 évet meghaladja.


• Az előtörleszteni kívánt összeg 0,5 %-a, ha az előtörlesztés időpontja és a hitel szerződés szerinti lejáratának időpontja közötti időtartam az 1 évet nem haladja meg.


• Az előtörlesztési díj nem haladhatja meg az előtörlesztés időpontja és a hitel szerződés szerinti lejáratának időpontja közötti időtartamra fizetendő hitelkamat összegét."


Gondolom, egyéb információ is elérhető a honlapon vagy az ügyfélszolgálatnál.

2018. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,neten én is olvasgattam,nem erre voltam kíváncsi. Bankszámlaszámra gondoltam,de nem írta sehol. Felhívtuk végül és ott megadták hova kell utalni.
2018. aug. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!