Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakásvásárlás, önerő, hitel?

Lakásvásárlás, önerő, hitel?

Figyelt kérdés

Diplomam van, 2 allasom, (es igy is csak) kb. netto 180.000 a havi jovedelmem.


Tudom, hogy lakashitelnel az ingatlan ertekenek min . 20% kell oneronek, en kb 10millios lakassal szamolok, ahhoz is kene 2 millio, amit alberlet mellett a fizetesemmel eselytelen h kitermeljek sajnos...


kerdes, hogy ha felveszek 2 millio mondjuk szemelyi kolcsont, azzal fel tudnek e venni lakashitelt, vagy ez riziko a banknak, ezt nem fogadjak el?


egyaltalan ekkora fizetes melle fel tudnek venni 8 millios lakashitelt?


sajnos diakhitelem is van, de fizetem, nincs tartozasom, elmaradasom, csuszasom sem volt sosem.


mas hitelem, kolcsonom, pénzügyi dolgaim nincsenek, sose kestem meg csak egy teloszamlaval se, bevetelem rendszeres, allando...


elegge elszomorit ez a helyzet, hogy 4 ev egyetem utan foallassal es masodallassal ott tartok, hogy sehol...


25/L


2018. jún. 15. 01:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Teintettel arra, hogy csak a 4. adóskategóriába osztottak be, mégiscsak számít ... mindegy, mit mondott el neked az ügyintéző.


Idén vettem az ötödik ingatlanom az utóbbi kilenc évben, így tudok egyet-s mást.

2018. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként pár nap alatt mindenkinek jóváhagynak mindent ebben a dömpingben.


Én egy nap alatt kaptam eddig jóváhagyást, minden lakáshitelemre.

2018. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!