Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelfelvètelnèl leellenőrzik...

Hitelfelvètelnèl leellenőrzik valahogy a munkahelyet munkáltatói nèlkül?

Figyelt kérdés

Hitel felvètelnèl ha valaki nem azt a munkahelyet mondja meg ahol valojában dolgozik hanem azt ahol korábban dolgozott s nem azt a szerződèst mondja meg ami valójában van(. Határozott helyett határozatlant mond)

Az nagy baj ?

Leellenörzi a bank hogy tèlneg valós e az adat?

Munkáltatóit nem kèrnek mert oda megy az illető bère.



2018. máj. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ellenőrzik, hogy valós adatot adtál-e meg
2018. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Amikor én bankban dolgoztam a hitelosztályon, akkor nekünk mindig le kellett ellenőrizni a munkahelyi adatokat. A megadott munkahelyi telefonszámot felhívtuk, és megkérdeztük, hogy az adatok megfelelnek a valóságnak. Igaz 3 éve nem dolgozom benne, így nem tudom most hogy megy. De szerintem ez nem változott, hiszen ma is kérik a munkahelyi adatokat.
2018. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látják, honnan jön az utalás!
2018. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Naná, hogy leellenőrzik, ez nem "bemondás" alapján történik, szép is lenne.
2018. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Leellenörzi a bank hogy tèlneg valós e az adat?

Munkáltatóit nem kèrnek mert oda megy az illető bère."


Nos, ha odamegy az illető bére, akkor abban a pillanatban le is bukik, hogy kamuzott, ugyanis minden utalásnál meg van adva a küldő fél is, aki utalja a pénzt, azaz a munkáltató.


Az meg különösen nem okos dolog, hogy határozott idejű szerződésed van és hitelt veszel fel: ha lejár a munkaszerződés és nem hosszabbítják meg, akkor miből fizeted a hitelt?

2018. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utánanéznek, és ha kiderül, hogy hamis papírokat adtál be, felteszik az ügyletet a KHR rendszerbe CSALÁS megjelöléssel = az életben több hitelt nem kapsz. Egyébként meg a munkabérutalásnál látszik a számlakivonaton.
2018. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!