Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pályakezdőként esélytelen...

Pályakezdőként esélytelen vagyok szabad felhasználású vagy célzottan lakáshitel felvételére?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a bankok elvárnak minimum 6 hónapnyi egybefüggő munkaviszonyt + hogy a kérelmező ne álljon próbaidő alatt. Gondolom a diákmunkát nem számolják bele, mert megszakításos volt. (Egy hónapban nem dolgoztam le 40 órát, csak 25 órát.) Valóban így van? Vagy bankja válogatja? Esetleg záloggal? Párommal szeretnénk felvenni lakásvásárlás céljával, de így még mint adóstárs is kiesek, ha a zálog nem számít bele, mert nincs annyi munkaviszonyom. Várjunk, hogy leteljen a 6 hónap? Amúgy más hitelem, részletem nincs, nem vagyok fent a khr-en sem. Első nagyobb pénzügyi befektetésem lenne. Párom sem bár listás, nincs más hitele és neki már több éves munkaviszonya van ugyanazon a munkahelyen. Már gondoltunk arra, hogy felkeressük a bankokat, de előbb tájékozódom, minthogy kínos legyen.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2018. ápr. 12. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
lakáshitel stb-hez rendes munkaviszony kell vagy valami fedezett
2018. ápr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!