Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank ami ad így hitelt?

Van olyan bank ami ad így hitelt?

Figyelt kérdés

Szabadfelhasználású,személyi kölcsönt szeretnénk igényelni a párommal. Ő 6 éve egy helyen dolgozik én is évek óta folyamatos munkaviszonnyal rendelkezem.

Sajnos ő is csak 8 órás minimálbért kap papíron én pedig 4 órára vagyok bejelentve. Természetesen mind a ketten ennél többet kapunk kézhez.

Házat szeretnénk venni , nem Pesten, zárt kertet, láttunk már 1,5 millióért, 3 millióért már felújítottat. Rendesen tudnánk fizetni, most albérletben lakunk ami havi 80 ezer plusz rezsi és mindig időben pontosan fizetjük de pont ezért inkább fizetnénk a hitel törlesztőt és akkor az a saját otthonunk lenne egy bizonyos idő után. Megpróbáltuk az oney banknál, párom lett volna a fő igénylő én pedig a társ és így a kettőnk fizetését együtt nézték, de elutasították a 2.hitelbírálatnál, nem felelőtlenül vettük volna fel pl ott a 3 millió Ft 5 éves fix kamattal havi 60 ezer lett volna biztosítással együtt. Tudtuk volna fizetni és 5 év múlva lett volna saját házunk. Jelenleg így albérlet mellett nem tudunk félre tenni annyit, tehát vagy albi fizetés vagy hitel törlesztő, úgy hogy lakás hitel kizárva. Van bármi lehetőség hogy legalább 1,5 millió forint kölcsönt felvehessünk?

Köszönöm előre is a válaszokat



2018. márc. 4. 09:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De azt tudod, ugye, hogy be fog fagyni a lukatok?
2018. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Miért is fagyna be ?????

Azért mert valami papíron zárt kerti besoroláson van attól még lehet szigetelt, felújított, és komfortos, víz,gáz,villany, bármi bevezető, ha a gáz egyéb okok miatt nem, tudod villannyal is és kályhával is lehet fűteni..... Egyik családtagom is zárt kerti ingatlanban él, ami gyönyörű és az állomástól mindössze 5 percre található....nem putriba koltoznenk

2018. márc. 6. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!