Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay pal kerdes, miert nem...

Pay pal kerdes, miert nem kerte, hogy utaljak 400 ft ot, ahogy irtak?

Figyelt kérdés
Wish oldalon Maestro kartyat nem fogadott el,ezert regiztem Aa P.p.ra.Nem tudok angulul.Meg is lepodtem,hogy arogton sikerult,ha igaz a rendeles,kifizetes.A K& H bankomtol levonta az osszeget,amit a P.p. dollarban irt.Most meg zarolva van,mert pentek du volt.Holnap megnezem.
2018. jan. 28. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kártyádat csatolhatod a paypal fiókodhoz pusztán a kártya adataiank beírásával. Ekkor egyből használhatod a bankkártyádat arra, hogy azzal fizess PayPalon. A 400 forintos tranzakció akkor jön be a történetbe, amikor az ún. "kártya megerősítése" műveletet akarod elvégezni, ami azért jó, mert utána nagyobb összegű vásárlásra is haszálhatod a PayPalon a csatolt bankkártyát. Te nyilván a limit alatt maradtál és ezért nem volt szükség erre a műveletre.
2018. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
K&H -s kártyával nekem sem sikerült. Van egy számlaszáma a paypal-nak oda tudsz utalni, és az egyenlegeden ott lesz az összeg amit átutaltál. De nem azonnal hanem pár nap után...
2018. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha jol ertem ez a lepes ki.aradhat,es ki is maradt ezek szerint.Akkor nem is forszirozom tovabb,mert eleg nehezkes nekem az az oldal angoltudas nelkul.A fiamnak se sikerult,pedig o tud angolul..ezert inkabb o az Alit hasznalja.Nekem a Wish szimpibb..
2018. jan. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!