Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor esedékes a bankkártya...

Mikor esedékes a bankkártya éves díja?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban nyitottam számlát a Gránit Banknál,a kártyakibocsátási díjat megfizettem, az első évre a kártyahasználati díj ingyenes. A második évben már van kártyahasználati díj, én azt gondoltam, hogy augusztusban le is emelik. De nem. Vajon mikor fogják levonni?

2017. szept. 29. 09:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-esnek

Nem dombornyomott kártyám van, hanem sima PayPass-os. Gránit Sztár csomag, ha rámegyek, akkor csak annyit ír, hogy az első évben 1890 Ft a kibocsátási díj, de azon már túlvagyok. A második évről kussol.

A Hirdetményben meg csak annyi van, hogy a 2. évtől 3390 Ft.

Az én kérdésem csak az lett volna, hogy úgy általában egy banki szövegkörnyezetben mit jelent a 2. év.

2017. szept. 29. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!