Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor esedékes a bankkártya...

Mikor esedékes a bankkártya éves díja?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban nyitottam számlát a Gránit Banknál,a kártyakibocsátási díjat megfizettem, az első évre a kártyahasználati díj ingyenes. A második évben már van kártyahasználati díj, én azt gondoltam, hogy augusztusban le is emelik. De nem. Vajon mikor fogják levonni?

2017. szept. 29. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is nem a banktól kérdezed meg, ahelyett, hogy itt tippelgetnénk? Vagy olvasnád el a számlád/kártyád szerződését, amibe biztos, hogy benne van.
2017. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.
2017. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-2-nek

Nem akarom felhívni rá a bank figyelmét, hogy szerintem már vonni kellett volna.

A szerződésben is csak annyi van, hogy a 2. évtől 3390 Ft az éves díj. De hogy mikor kezdődik a 2. év (naptári vagy más év), arra nem térnek ki.

2017. szept. 29. 10:01
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nem akarom felhívni rá a bank figyelmét, hogy szerintem már vonni kellett volna. "


Miért gondolod, előbb-utóbb nem fognak rájönni? Vagy majd jobb lesz, ha 2-t vonnak egyszerre? :D

2017. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-nek

Nem erről van szó. Csak nem szeretnék mínuszba futni.

Ez egy "zűrös" bank, olyan értelemben, hogy nincsenek fiókjai. Így kp befizetés sem lehetséges (esetleg Pesten egy helyen).

De úgy látszik, bonyolultat kérdeztem...

2017. szept. 29. 10:37
 6/11 anonim ***** válasza:
nem bonyolultat kérdeztél, csak ezt mi honnan tudjuk? :) Egyszerűbb az illetékeseket megkérdezni, mint itt mások véleménye alapján tippelgetni. Ha én azt mondom, hogy Október 15, jön valaki aki azt mondja majd, hogy November 30, akkor fogod tudni kinek hidd el?
2017. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gránit bankosok válaszát várnám, nem olyanokét, akiknek fogalmuk sincs róla.

Ha én nem tudom valamire a választ, akkor csendben maradok.

2017. szept. 29. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
a gránit bankosoké is lehet eltérő...
2017. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy kretén?
2017. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

No, mondhatom "jó fej" vagy, kérdező:

Ahelyett, hogy felhívnád a "zűrös" bankot - ami egyáltalán nem zűrös-

1.- kiosztod az itt válaszolókat - pedig igazuk van, Neked kellene felhívni a bankot

2.- lapítasz, nehogy kiderüljön az "igazság". tessék ember lenni, felhívni a bankot - s majd ők megmondják az választ. És akkor lehet, hogy akkor meg fogod tudni, hogy mikor jön a levonás és nem fog váratlanul érni, mint a villámcsapás. Nem jobb lenne egyenesen, nyíltan, TISZTÁN, bátran élni, mint lapítani? De Te tudod...


De hogy lásd, nem csak "kiosztalak", hanem segíteni is próbálok - bár a választ természetesen én sem tudom - idézek Neked a Gránit honlapjáról, a bankkártyákról:


"Mennyibe kerül és mikor lesz kész?


A bankkártyáknak kibocsátási és éves díja van. A DÍJAK MÉRTÉKE függ attól is, hogy MILYEN SZÁMLACSOMAGhoz kapcsolódnak. Kérjük, a pontos díjtételekért tájékozódjon aktuális Hirdetményünkből."


Benéztem a hirdetménybe - amit Te is meg tudsz tenni - és ott azt találtam, hogy pl.

a "MasterCard Standard PayPass dombornyomott bankkártya beépített utasbiztosítással "

nemcsak első évben ingyenes, hanem második évben is. Lehet, hogy ilyen van Neked is?


Ha nem, akkor hívd fel a bankot vagy nézd meg a lakossági folyószámlához tartozó hirdetményt.

2017. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!