Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tehetek be pénzt a bankba?...

Tehetek be pénzt a bankba? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat az ekezetek hianyaert, telefonrol irok. Az lenne a kerdesem hogy tehetek e be nem tul nagy osszeget(ugy ertem nem millios tetel kb 120ezer forint) a bankba ugy, hogy nincs bejelentett munkahelyem. A penz kerti munkak elvegzesebol a szomszed neniknek, illetve ajandekokbol gyult ossze, de ha jol tudom nem is lehet penzt adni ajandekba adozas nelkul. Tehat ezeknek a penzeknek nincs nyomuk. Az lenne a kerdesem, hogy lehet e ebbol barmifele problema, esetleg a nav kivizsgalhatja-e. Koszonom a segitseget. (21 eves egyetemista vagyok, ugyhogy meg eltartanak tobbe kevesbe :'D)

2017. júl. 1. 04:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehetsz be, de arra ügyelj, hogy ha a számlának van havidíja, akkor gyorsan el fog fogyni a pénzed.
2017. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ekkora összegnél nem fognak vizsgálódni. Nyilván ha milliós fekete pénzeket raksz be, akkor előbb-utóbb rád fognak szállni.
2017. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!