Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok felvenni hitelt ilyen...

Tudok felvenni hitelt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és várandós.

A munkahelyem nem tud könnyebb munkát adni ezért táppénzre kellett mennem :-(

Sajnos ezzel nem számoltam, mert akkor nem vásároltam volna meg mindent egyszerre a kisbabámnak, így a megtakarításaim majdnem kifogytak.

Az ismerősömnek kölcsön adtam az autómat és összetörte. Ő volt a hibás, cascom nincs. Fizetni az ismerősöm nem tud de autó nélkül nem szeretnék maradni.(később talán tudja rendezni)

Szeretnék kölcsönt felvenni és az érdekelne, hogy így kaphatok e vajon, hogy táppénzen vagyok.? 300eFt a károm... de most ez egyszerre nagyon sok lenne.

Hol tudok ennek utána járni?


2017. ápr. 26. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz meglenni autó nélkül?
2017. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha most nem csináltatom meg akkor később ha megszületik a kisbabám pláne nem fogom tudni.

Meg igazából addig lenne jó míg táppénzen vagyok és nem Gyeden.

+van egy ovis lányom, akit hozni vinni kell napi 20km-ert. Ami ilyenkor nem gond...de ha ketten lesznek jól jönne az autó. Pl ősszel mikor jön a rosszabb idő.

2017. ápr. 26. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudsz félretenni 3-4 hónapig pénzt, hogy minél kevesebbet kelljen felvenni? Amúgy ha tudod fizetni a hitelt bebizonyíthatóan, akkor szerintem adnak a bankok, csak meg kell találnod a legjobb kondíciót.
2017. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
a leghitelesebb valaszt egy banktol fogod megtudni, nem innen. Menj be az egyikbe es kerdezed meg, vagy irj nekik emailt, netalan hivj fel egyet telefonon.
2017. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Provident
2017. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nekem meg 25 centi a károm, de hogy jön ez ide?!

Apuka hun van?

Tudom, már késő, de adok egy jó tanácsot: kocsit és nőt SOHA nem adunk kölcsön, mert... meghúzzák.

Személyi kölcsönt pedig nagyon remélem, hogy nem kapsz.

2017. ápr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg OTP-s folyószámlára érkezik a jövedelmet, ott próbálkozhatsz személyi kölcsönnel, mivel ott nem kérnek munkáltatói igazolást, ha legalább 6 hónapja oda érezik a béred, viszont a többi bank bekéri a Munkáltatói Igazolást és telefonos ellenőrzés is lesz, így alapból elutasítanak a tartós táppénz miatt.

Provident talán, de velük nincs semmi kapcsolatom.

2017. ápr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Apuka nagyon mérges...amiért kölcsön adtam az autómat, pedig többször figyelmeztetett. Ennyi, egyedül kell.megoldanom

KÖSZI A JÓ KÍVÁNSÁGODAT!Neked is hasonló jókat ;-)

2017. ápr. 27. 13:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából abban reménykedem, hogy az ismerősöm előbb utóbb rendezi ezt és akkor egybe visszafizethetem a banknak.

Az otpben vagyok mióta dolgozom.

Úgy néz ki, hogy sikerül megoldanom...igaz nem Providenttel.Koszonom a valaszokat!

2017. ápr. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!