Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Köteles vagyok ennyit fizetni?

Köteles vagyok ennyit fizetni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy 500ezer ft-ot vettem fel az otp-től,megszünt a munkahelyem egy ideig fizetésképtelen voltam azóta dolgozom,viszont a bank most 1,5 milliót követel mivel átadták a faktoringnak,olyan levelet küldtek,hogyha az első részletet befizetem a 1,5 millióból akkor elfogadottnak tekintik részemről a 1,5 milliós uzsora kamatot,ha nem fogadom el tehát nem fizetek akkor meg csak tovább nő az összeg mit tegyek nem fogadom el az uzsora kamatjukat de ha az első részletet befizetem akkor megkötöttnek tekintik a részletfizetési szerződést 1,5 m-ról.Járt már valaki igy?
2017. márc. 7. 09:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia,


annyi a kérdésem, hogy mennyi idő telt el azóta, mióta nem fizetted?

Én jártam hasonló cipőben, csak válás miatt esetem csapdába. Miután nem tudtam velük megegyezni, bíróságra került a dolog, kettő ügyben is. Itt néhány tételt "kihúztak", mert nem tudták igazolni a költségek jogosságát, kb. 20%-al csökkent az adósság.

Jogerős ítélet után megállapodtam velük részletfizetésben,

azóta fizetem. Kaptál már közjegyzői felszólítást, vagy vonnak a fizetésedből?

2017. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!