Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi hitelekkel kapcsolatb...

Külföldi hitelekkel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Játszunk nyílt lapokkal! Egy rokonom által az elmúlt években már majdnem 3M forintot fizettem ki önerőből, azonban szeretnék egyről a kettőre lépni és a fejemben megvan a megfelelő vállalkozás elindítása, de mivel még most is fizetek egy díjnemfizetés miatt megszüntetett hitelt, ahol kezességet vállaltam, így aktív KHR státuszban vagyok. Hallottam és olvastam egy lehetőségről, miszerint Romániában lehetséges hitelfelvétel EU-s tagállamok lakóinak. Ezzel kapcsolatban ha valaki tud segíteni, akkor kérem írjon pár sort. Ha viszont kioktatni szeretne, akkor kérem lépjen tovább a következő kérdésre. Köszönöm!

2017. jan. 27. 01:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!