Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valaki valamilyen jó...

Van valaki valamilyen jó ötletet a jelzálog hitelekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azok a családok akiknek jelzálog hiteleik vannak és Bárosak és a megemelkedetek a kamatok és e miatt nem tudják fizetni, gondoljátok áprilisban mindneki utcára kerül?

Eladni nem lehet az ingatlant mert nagy a kereslet, az önkormányzatokat nem érdekli, mert nincs annyi pénzük!

Kéne valami jó ötlet!11MFt-ra 130.eft-ot kellene most fizetem.

Én azt nem értem mindenki mellé áll egy szervezet, az utcára mennek, mi nagyon sokan vagyunk mellénk senki nem áll.

A hitel károsultak szövetsége is csak a kezét tárja és a vállát emelgeti nem tudnak mit csinálni!

Szóljatok hozzá és gyűljünk!

Kellene aki összetartana minket!


2011. jan. 11. 09:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. De attól tartok nem fog itt senki semmi normálisat kitalálni. Most ez az euró alapra való átváltás is...pfff hát nagy ötlet mondhatom. Egyszerűen nem fér a fejükbe, hogy aki nem tudja fizetni a jelenlegi törlesztőjét az majd tudja a eurós magasabb törlesztőjét fizetni?! Észlények. Nem beszélve az átváltási költségekről.
2011. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok.Fogalmam sincs mi lesz.Egyszerűen nem tudom fizetni és kész.Mit szépitsem?Két évig becsületesen minden hónapban feladtam,most hónapok óta nem tudom.Éjjeleket nem alszok a gondtól,hogy mi lesz velünk?!Rendesen szivdobogás jön rám,ha erre gondolok.
2011. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én is így voltam mint te. Állandóan aggódtam de már nem érdekel. Nem aggódom, inkább a jó dolgokra koncentrálok. Egyébként nekem is lett valami a szívemmel emiatt.

2011. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez idáig OK.De kikerülünk az utcára....
2011. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Az az igazság, mindenkiért kiáll valamelyik szervezet, most a legutolsó a magánnyugdíjpénztárosokért.Értünk lenne-e valaki aki kiáll értünk, 97.eft helyett 130.eft-ot kéne fizetnem 11mft hitel után.

Kellene egy jó ötlet vagy egy okos ember aki kiállna mellénk szóvivőként és mi is támogatnánk! Az országban mi lennénk a közép osztály, nekünk kéne sok mindenkit eltartani és a mi fizetésünk minimálbér? Nem a nyugdíjasok pénzét kellene emelni a miénket, mert mi még jó erőben vagyunk 30-40-50-esek, de minket nem becsül meg senki sem! Várom a véleményeteket!

2011. jan. 12. 08:58
 6/28 anonim ***** válasza:
Tartozunk és kész!!mondják a bankok,és magasról le@arják,hogy mi lesz velünk.Aláirtuk?igen.Vállaltuk?igen.Akkor szerinted ki az aki ebben bármit is tudna tenni?Csak tudjátok mit nem értek?Családok ezrei szó szerint az utcán fognak élni?Onnan járnak munkába?Agyerekek iskolába?A mama a járdán ülve fogja a gyerekekkel a leckét irni?A kismamák az autók tetején fognak pelenkázni?Vagy,hogy lesz ez?Mert valami ilyesmi vár ránk nem???
2011. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Úristen...:( -a hideg kirázott az olvasás alatt...borzasztó...mi lesz így velünk????Tönkrevágtak mindenkit Magyarországon...Egyébként lenne erre megoldás:ha SENKI nem menne be dolgozni,nem látná el a munkáját!Na akkor aztán össze is dőlhetne a gazdaság,majd csak észbe kapnának!!!!
2011. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Semmi okos nem jut eszembe,pedig szorit az idő.Én nem is tudom,mi lesz.De ez tök komoly....
2011. jan. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
A végrehajtó cégek szaporodnak mint a gomba. Azt gondolják, hogy a végrehajtói díjjal megspékelt tartozást fizetni tudjuk. Nekem jó lenne az is ha összetudnám vonni a hiteleimet de nincs munkám, báros vagyok szóba sem állnak velem. Hitelrabszolga lettem !!!!
2011. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat és minannyian jól látjuk a helyzetet, de nincs aki mellénk állna.Szerintem sem megoldás, átváltjuk euróba mert az még több lesz! Mikor ezt a hitelt felvettük, örültünk, hogy kaptuk, aztán utánna nézelődtem volt olyan bank aki ezt a 11MFt-ot 10-20e.ft-al kevesebb havitörlesztéssel adta! Szerintem, ha lenne egy tökös bank aki azt mondja, átvállaljuk ezeket a hiteleket, tegyünk hozzá egy Fundamentát, mert az enyhíti a törlesztést és aki igenis feltudja mutatni, hogy azóta van munkahelye az igénybe vehetné ezt a lehetőséget és ez a bank ne vegye figyelembe hogy bárosak vagyunk!!!A magyar bank szövetség igazán ránk figyelhetne! Ha lenne egy ilyen bank, mindenki hozzájuk fordulna, mindenki átlépne, ott vezetné a számláját és fellendülne a bank forgalma! Az otp a nagy csányi nem foglalkozik velünk, pedig a magyarok bankja, ő csak adakozik, bár neki annyi az ügyfele nem kell hogy bárkit is betobotozzon, de ha egyszer csak elmennének az ügyfelek akkir bajba lenne!!! Hát ilyen kéne! A nyugdíjasokat segítik, a nagyon szegények kaptak most egy szegények bankját és velünk középosztállyal???? Kellen ötletek, ha van elfekvőbe kapcsolat, írni kéne, sokan aláírnánk!!! Álljunk a sarkunkra, vagy írjunk Orbánnak!!
2011. jan. 13. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!