Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valaki valamilyen jó...

Van valaki valamilyen jó ötletet a jelzálog hitelekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azok a családok akiknek jelzálog hiteleik vannak és Bárosak és a megemelkedetek a kamatok és e miatt nem tudják fizetni, gondoljátok áprilisban mindneki utcára kerül?

Eladni nem lehet az ingatlant mert nagy a kereslet, az önkormányzatokat nem érdekli, mert nincs annyi pénzük!

Kéne valami jó ötlet!11MFt-ra 130.eft-ot kellene most fizetem.

Én azt nem értem mindenki mellé áll egy szervezet, az utcára mennek, mi nagyon sokan vagyunk mellénk senki nem áll.

A hitel károsultak szövetsége is csak a kezét tárja és a vállát emelgeti nem tudnak mit csinálni!

Szóljatok hozzá és gyűljünk!

Kellene aki összetartana minket!


2011. jan. 11. 09:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na de azoknak is akik már hónapok óta nem tudják fizetni és BAR-listások.
2011. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
BOCS -Kérdés lett volna.
2011. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Engem ma vert át a Banki károsultak Szövetsége!!!Oda ne menjetek akármilyen nagy is a baj.Legalábbis szerintem.Ha nem kezdek el intézkedni én magam,akkor tényleg utcára kerülünk...A történetet kiirtam most 22.56kor.Aki kiváncsi a részletekre irjon privátot....
2011. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
[link] Igen, érdemes regisztrálni az oldalon, mert szerveződik az összejövetel februárban, aki tud még a hasonló helyzetben lévőkről, írjon, nem szeretnék utcára kerülni!!!! Érdeklődni: Tamás Éva:70 6202462, skyp:tamasvica,
2011. jan. 19. 09:10
 25/28 A kérdező kommentje:
Nézzétek meg érdemes!!!!!!!! [link]
2011. jan. 19. 10:32
 26/28 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nekem volna egy ötletem érték papír kibocsátásból tíz-tizenöt lejárattal új bankot létre hozni. Akinek van véleménye írja meg.
2011. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Megérkezett a kormánytól is az ötlet. Amolyan - nesze semmi fogd meg jól.
2011. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!