Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valaki valamilyen jó...

Van valaki valamilyen jó ötletet a jelzálog hitelekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azok a családok akiknek jelzálog hiteleik vannak és Bárosak és a megemelkedetek a kamatok és e miatt nem tudják fizetni, gondoljátok áprilisban mindneki utcára kerül?

Eladni nem lehet az ingatlant mert nagy a kereslet, az önkormányzatokat nem érdekli, mert nincs annyi pénzük!

Kéne valami jó ötlet!11MFt-ra 130.eft-ot kellene most fizetem.

Én azt nem értem mindenki mellé áll egy szervezet, az utcára mennek, mi nagyon sokan vagyunk mellénk senki nem áll.

A hitel károsultak szövetsége is csak a kezét tárja és a vállát emelgeti nem tudnak mit csinálni!

Szóljatok hozzá és gyűljünk!

Kellene aki összetartana minket!


2011. jan. 11. 09:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

lehet jó volna írni egy levelet a miniszterelnöknek...

Vedd föl a kapcsolatot dr Tatár Attilával.

2011. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Az ki?Én most ebben a pillanatban kaptam meg a közjegyzőtöl a levelt.Van 15 napom,hogy kitaláljak valamit.Már beszéltem a Banki kár.-al,január 24-én várnak.Nem tudom mi lesz.
2011. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült felvenni a kapcsolatot a Bankihitel kár.egy.-vel? Az pénzbe kerül? Írhatok privátot?
2011. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én már irtam neked most.
2011. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A banki hitel károsultakhoz már sokan fordúltak, egyenlő azt mondták nem tudnak mit tenni! Érdeklődjünk az önkormányzatoknál, azok azt mondják nekik nincs pénzük! A mai napon mennek tüntetni az emberek média ügyek miatt, bemondta a tv. melyik az a szervezet aki szervezi ezeket a tüntetéseket! Ha valaki hallott róla írja meg! Kéne egy szóvivő, Juszt László, Tilla, aki tv.és ember és ha valamit csinál ott a média!
2011. jan. 14. 14:28
 16/28 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor lehetne megoldani, ha itt is behoznák az a szabályozást, ami nyugat európában is van, hogy a bank nem terhelhet meg a jelzálog értékén felül. Semmi gond nincs azzal, hogy elveszik a lakást. Majd mész albérletbe. Az olcsóbb lesz, mint 130ezer. A kormánynak volt erre terve, de a bankok nyomására lemondtak róla. Nem az a baj, ha elveszíted a lakásod, úgysem volt a tiéd. Az a baj, hogy elveszíted a lakásod, és utána még a maradék adósságot a nyakadba varrják, holott a bankok vállalták, hogy arra a jelzálogra adnak x összeget. Ha a jelzálog értéke lecsökkent, és a tartozás értéke meg felment 30-40 százalékkal, az a bank kockázata kellene legyen. Ezt nem lenne szabad a hitelfelvevők nyakába varrni. A hitelfelvétel előtt volt kockázati elbírálás, innen ez a bank felelőssége. A nyereségvágyból elkövetett hitelnyújtásnak is megvan a maga kockázata, és ez a banké.
2011. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Utsó nagyon igazat ír. Ez tényleg pofátlanság a bankok részéről.
2011. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Most hallottam, van remény, kérek mindenkit, tartsatok ki! Most hallottam a fülest, már történtek lépések!!!! Szervezik a csatlakozók weboldalát, hitel elmaradottak részére, legyen az személyi, közmű, lakás hitel, van remény és sikeresek mert másik országban már működik, most készül a honlapjuk és ott lehet csatlakozni!Tájékoztatok mindenkit!!
2011. jan. 18. 10:07
 19/28 A kérdező kommentje:
Most készül, de már van jogi és tv.-és háttér és alakul a banki háttér is, irjatok ide!!! [link]
2011. jan. 18. 10:13
 20/28 anonim ***** válasza:
Ez most egésszen pontossan micsoda?A bajba jutott adósokkal foglalkozik konkrétan?Egy kicsit bővebben,mert nem értjük. Köszi.
2011. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!