Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A Citi bankot ugye átveszi az Erste, de tőlük nem kaptam még meg semmi papírt netbankról, csak egy számlaszámot. Ha kapok februárban fizetést az a Citis számlára nem jöhet mert megszűnik, de ha az Erstéshez megy oda hogy tudok belépni? Mit csináljak?

2017. jan. 22. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha kapok februárban fizetést az a Citis számlára nem jöhet mert megszűnik, de ha az Erstéshez megy ..."

Jól értem, megváltozott a bankszámla számod? A munkahelyedre leadtad már az új számlaszámot? Mert ha még nem, akkor nem is fog megérkezni az Erstés számlára a pénz.

Attól, hogy nem tudsz belépni a netbankba, a fizetésedet még fel tudod venni az automatáknál. Ha pedig utalni akarsz netbankból, akkor javaslom, hogy az Erste ügyfélszolgálatánál érdeklődj.

2017. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, így is gondoltam, csak ez ugye diákmunka még és sosem tudni pontosan mennyit várjak? volt hogy 10 et vártam 9 jött. És ugye plusz felvétel az plusz pénz...

Egyszerűbb úgy hogy netbankon megnézem mennyi jött. Ja és szoktam utalni, fogadóirodára egy pár ezret, bár azt a kártyáról megtudom.

2017. jan. 22. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne plusz pénz a felvétel? Ha nyilatkozol a banknál, akkor havi 150 ezer ft-ig, (2x -i alkalommal) ingyenes a készpénzfelvétel.
2017. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 alkalommal

de ha én többször akarok? :D

2017. jan. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!