Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás szeretnék vásárolni...

Lakás szeretnék vásárolni melyik baknál?

Figyelt kérdés
5.5milliôba kerűl a lakás de 6 milliô szeretnék föl venni hohy maradjon még pénzem aprôbb felujìtásokra. Az OTP ben azt mondták hohy 1milliôt kell föl vennem személyim kölcsönbe és ugy adnak 5 milliôt lakáshitelbe. Melyik banknál érdemes hitel föl venni egyáltalán hogy zajlik ez?

2016. dec. 27. 13:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem hogy az ügyintézõ nõ akkor miért mondta hogy addig nem adnak hitelt mig nincs kitisztázva.. ezért akarok másik bankoz menni. A 6 milliôt nem tényként gondoltam . Annyira volt az ingatlan tartva . De 5 milliôért ide adnà ha sikerülne mert nem akarja fizetni a tartozást. Az ügyintézõ adott egy kimutatást az Ltp- röl igen 10 vagy 11 év 18 ezer havonta de én ugy értettem hogy a 20 ezret csak az Ltp be való belépéskor kell fizetni.. hàt akkor csunyàn félre értettem
2017. jan. 23. 22:37
 22/24 A kérdező kommentje:
Havi 38 ezerbe lenne összesen. Meggondolandô mert most albérletre fizetek 30 ezret plusz 4 ezer közös költséget.
2017. jan. 23. 22:41
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen csúnyán félreértetted, a 20.000LTP-t 57 hónapig kell fizetni a 18.000Ft kamat mellett, majd további 3 hónapig csak a 18.000Ft-ot, ekkor indul egy újabb hitel 72 hónapig 34.000Ft részlettel. Végig fix 6,25% a kamat. Nem a legkedvezőbb hitel, de legalább elérhető a gyengébb jövedelműek számára is.

Eddig mindig egyes szám első személyben írtál. Hogy jött a képbe a CSOK? Van házastársad is, akivel gyermeket vállalnátok?

2017. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igen van nõs vagyok
2017. jan. 24. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!