Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internetes átveré, feljelentés?

Internetes átveré, feljelentés?

Figyelt kérdés
Banki előreutalás esetén ha nem kapom meg azt amit rendeltem (telefon) a jófogásról egy magánszemélytől. Feljelenthetem? Foglalkoznak vele? Tudom hogy a pénznek már annyi. (150e ft)

2016. dec. 19. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
mit vettél ennyiért? nem szabad ekkora összegben venni ilyen oldalaról... főleg nem utalással. mi volt az? mennyivel volt így olcsóbb?
2016. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

150Ezer egy telefonért a jófogásról? :O

Kiváncsi leszek ha válaszolsz 1es kérdésére.

Sajnos sokan abból élnek hogy a jófogáson verik át a népet.

[link]

Itt nézz vissza hátha üzletszerű az elkövető nagyobb az esély hogy kap érte valamit. Pénznek mondjuk lőttek ezt jól érzed.

2016. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a samsung galaxy s7 legujabbja teljesen ujonnan 170-180ezer korul mozog nalunk a mediamarktban, 150ezerert jofogasrol telefon, raadasul maganszemelytol....atyaeg....hat az ilyennek en is egy fel teglat kuldenek :D
2016. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg bejelnteni megeleve ahhoz a számlaszámhoz tartozik egy név és cím is. szerintem érdeklőd meg az oldalon hogy mi a teendő. és cselekedj azért nem kevés lóvé ez...
2016. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Megpróbálom.
2016. dec. 19. 14:13
 6/7 xswerdy ***** válasza:
Természetesen feljelentheted, tedd is meg. Azért elég jó eséllyel elkapják, hiszen bankszámlanyitásnál ellenőrizték a kilétét.
2016. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi lett?? Es hogy lehetsz ilyen hülye??
2017. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!