Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CSOK ellentétének a kritériu...

A CSOK ellentétének a kritériumai logikusabbak lenneének, nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet szabályozni, hogy ki szaporodjon és ki nem (sajnos). De én azoknak adnám inkább támogtást akiknek nincs gyereke és aláírna egy szerződést, hogy nem is lesz. Ha mégis vállal akkor vissza kellene fizetnie mindent X időn belül. Teljesen logikátlan, hogy pont azok kapnak támogatást akik HITELT vesznek fel gyerekkel. Alapból nem csinlnék gyereket, ha nem lenne biztos tőkém.
2016. júl. 3. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak nem meguntad hogy neked kell visszafizetni mások hitelét? :)
2016. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak nem Izlandra fogadtál? Ennyire kapcsolódik a válaszod a kérdéshez.


Nem, életemben nem adóztam, nem is tervezek. Egyszerűen undorodom ahiteltől, és főleg azoktól, akik a semmire vesznek fel hitelt. Kb a saját syrukat ássák.

2016. júl. 3. 22:21
 3/4 anonim válasza:
91%
jesszus... mesélj magadról :-D még...!!!
2016. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Mintha ezt én írtam volna... :D
2016. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!