Számla megszüntetés?

Figyelt kérdés
Szeretném a k&h-nal megszuntetni a kartyamat. Ez a folyamat hogyan zajlik? Van még a kártyámon pénz,ezt vegyem le én vagy majd ott úgyis visszaadják? Illetve 6ezer ft a kártya megszüntetés ezt levonják a kártyáról vagy külön be kell fizetni? Nem volt még kártyám ez az első,ez is felesleges egyenlőre..
2016. máj. 30. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A pénz a számlán van, nem a kártyán, és a számlát fogod megszüntetni, ami által természetesen megszűnik az összes hozzá kapcsolt szolgáltatás, így a bankkártya is.


A kártyát is vissza kell adnod.


A pénzt kiveheted előre is, forintra pontosan viszont úgysem tudod, de a megszüntetéskor is kiadják a számlán lévő egyenleget.


A számla megszüntetéséért akkor számíthat fel a bank díjat, ha egy éven belül nyitottad.


Számlával lényegében mindenkinek kell rendelkeznie (nem jogszabály írja elő), aki dolgozik vagy egyetemen, főiskolán tanul.

Ezek alapján gondolom nem esel bele egyik kategóriába sem.

2016. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, sajnos meg nincs 1eve,hogy megcsinaltam de szerintem meg varok a megstuntetessel mig letelik az 1 ev az mar amugy is csak par honap. Dolgozom egyebkent csak nem szamlara kapom a penzt... Es igy az csak viszi a penzt ezert egyenlore felesleges. Majd ha rendes munkam lesz akkor ujjat csinaltatok valamelyik banknal. Mert en sokallom a k&h kezelesi koltseget,minden honapba levonnak 1040ft ot a semmire! Kozbe hozza se nyulok a kartyahoz.
2016. máj. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!