Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Juniorból K&H trambulin?

Macy@ kérdése:

OTP Juniorból K&H trambulin?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztus elején nyitottam meg életem első bankszámláját az OTP-nél. Utánaolvastam neten mindennek, számomra kedvezőnek tűntek a feltételek.. ennek ellenére most, hogy lassanként utalnom kell a fősulira, azt látom, hogy minden hülyeségért levonják a 200-460 Ft-os tételeket. Persze ez nem sok, de hát álljon már meg a menet. Junior bankszámlám van, aminek nincs se kártyadíja, se számlavezetési díja, ezzel szemben minden utalásnál illetve ATM-ből való felvételkor is levonja a pénzt. Gondolkozom rajta, hogy megszüntetem és esetleg a K&H-hoz mennék át. Mi a véleményetek? Esetleg valaki leírná a menetét? Jár valami plusz költségekkel? Köszönet előre is a válaszokért!

19/L



2015. aug. 27. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A kp felvétel ingyenes havonta kétszer, összesen maximum havi 150 ezer forintig, ha külön kéred.


Egyébként meg a számla megszüntetése ingyenes, be kell menned hozzá a bankba. De azért előtte nézz útánna, hogy a kh-nál milyenek a költségek. (A hirdetményt olvasd el.)

2015. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!