Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek hogyan vegyek fel...

Szerintetek hogyan vegyek fel az OTP Banknál hitelt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hitelre lenne szükségem, mert szeretnék kimenni külföldre dolgozni. Az a baj, hogy elég sok pénzt fizettem be a bankszámlámról bizonyos fogadóirodákban és kicsit szégyenlem ezt. Nem akarom, hogy a banki ügyintéző meglássa mennyi pénzt költöttem el szerencsejátékra most meg hitelért megyek. Főleg, hogy ismerősökön keresztül eljuthat a szüleimhez az infó. Mit tegyek?
2016. máj. 29. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés konkrétan?
2016. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy mit tehetnék, ha mindenképpen OTP-s hitelt akarok, de nem akarok az ügyintézők előtt szégyenkezni? Ők belelátnak a számlámba, minden utalást, vásárlást látnak és tök ciki lesz érzem.
2016. máj. 29. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az fogja érdekelni őket hanem hogy mire költötted a pénzt, hanem hogy hitelképes vagy-e avagy sem.
2016. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ez de egy értelmes mondat lett...
2016. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az vagyok, mert van jól fizető munkám, határozatlan szerződésem. A fizum 100%-a megmarad, szóval ez a része nem gond. Csak attól parázok, hogy esetleg rákérdez, hogy mi az a sok fogadási oldal amire befizettem. Nehogy emiatt ne adjanak hitelt.
2016. máj. 29. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
A bank általában az utolsó 3hónapot nézi. Csinálj végig gyöbyörűen 3 hónapot, és senkit nem fog érdekelni, hogy előtte mi volt.
2016. máj. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekli a bankot, hogy mire költöd a pénzed. Az érdekli, mi a fedezet, mennyi a jövedelmed. Ha nincs jövedelmed, nem ad hitelt. Azért, hogy külföldre menj, főleg nem fog adni, hiszen nehezebb lesz behajtania, ha nem fizetsz.

Hitelt egyébként nem csak az OTP ad.

2016. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szabad felhasználású személyi kölcsönre lesz szükségem a külföldi utamhoz. Nyilván nem kérdezi meg a bank, hogy mire akarom költeni, szabadon felhasználható hitel. Viszont szégyellem magam amiért ennyire nem tettem félre a pénzem és fogadóirodáknál vertem el. Ezért pár havi keresetem kellene megelőlegeztetnem. Hogy a külföldi munka összejön-e az 2 hónap alatt úgyis kiderül.
2016. máj. 30. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel, hogy felhívják a munkahelyedet, hogy stabil-e a munkád. Ha kiderül, hogy dobbantani akarsz, nem kapsz hitelt.
2016. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Stabil a munkahelyem igen.
2016. máj. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!