Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Entrance money nevű banknál...

Entrance money nevű banknál igényelt már valaki hitelt?

Figyelt kérdés

#Money #Entrance
2016. máj. 2. 18:24
 1/8 Nyiviki válasza:
Szia!Mi is most próbálnánk,de nekem kicsit bűzlik!!!Igazság szerint rettentő jó a honlapjuk!!Ez végett nem gondolnám,hogy csalás,de én sem nagyon merem elutalni nekik a kezdő összeget!!Azon felül utána további 2,5 %-ot!!Passzolom a kérdést,bár jó lenne,ha valaki írna ide,hogy ő kapott vagy nem!!
2016. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én is pont ezen dilemmázok, és engem már vertek át így, 30.000 Ft-tal, igaz az egy holland bank volt. Nem tudom mit tegyek, a bankok elutasítanak, és sos hitelt kell szereznem, de mindenhol falakba ütközök :( Segítsünk egymásnak, ha vki talál egy működő dolgot megköszönném ha írna. És én is természetesen.
2016. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyiviki válasza:

PRÓBÁLKOZNI KELLENE SZLOVÁK BANKKAL!!!Ott nem néznek sem khr-t

és a kamat is alacsony!!0-5.000.000 fz ig nem kell fedezet sem úgy tudom,hitelügyintézőt kellene találni aki ott kint is tud hitelt intézni!!

2016. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok, Én tegnap küldtem el az egy havi díjat. Most bírálat alatt van a kérelmem.
2016. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dutchlm válasza:
100%

Lássuk:


A rövid válaszom, hogy nem! Nem igényeltem, és nem is fogok. Hosszan indoklom, remélem sikerül meggyőzni:


Először is a bankok működése: feltételezem azért van szükséged az Entrance Money Bankra, mert kedvező feltételekkel igényelhetsz hitelt. Ez több ponton bűzlik. Egy banknak sem az az érdeke, hogy hitelt adjon! A bankok érdeke az, hogy a hitelt amit ad, te fizesd, és a kamatokból neki haszna legyen! Ha túl kedvezőek a feltételek, azaz túl nagy kockázatot vállal (mint a szlovák bankkal példálózó úriember) az teljesen biztos, hogy vagy átverés, vagy még a kölcsön ideje alatt becsődöl a bank, és a fennmaradó részt fizetheted vissza egy összegben. Tilos olyan banknál hitelt felvenni, ahol a bank nem vállal rá garanciát, hogy fizetni fogsz: azaz nem ellenőrzi le a kereseted, nem kér rá zálogot, vagy annak ellenére is ad hitelt, hogy mondjuk másik három hitel esetén hátralékod van. Mégegyszer mondom: lehet jószándékkal ad hitelt, de előbb utóbb be fog dőlni... és akkor nagyon jóindulatú voltam.


Másik: Ha előre kér tőled pénzt, na az is necces. Vegyünk egy rendes bankot (legyen az OTP, vagy akármelyik) NEM kér előre pénzt. Ha felveszel hitelt, akkor nem pénzt kér, hanem zálogot, és dokumentumokat, amik biztosítják számára, hogy te tényleg törleszteni fogsz. Ha előre azt mondja "Visszautasíthatatlan ajánlatom van! Nem ellenőrzök semmit, adok neked 1.000.000 forintot, cserébe az elején fizess nekem 30.000-t" akkor azt bebuktad. Sok ember fizet 30.000-t, abból ők megszedik maguk, te pedig egy rohadt forintot nem fogsz látni.


A weboldal: Eleve gyanús, hogy sehol nem találok erre a bankra. A google nem dobja ki, bank nyilvántartás listákban sem látom, sem magyarban sem nemzetköziben... biztos vagyok benne, hogy be van jegyezve mint bank, de nem igazán látom rajta a hajlandóságot, hogy versenyezzen a valódi bankokkal.


Biztonsági probléma: Találtam egy entrance money bank slo vagy valami ilyesmi volt az oldal (és szerintem szlovák volt), na de azzal volt egy óriási probléma. Amikor böngésztek a böngészőben, akkor felül a címsorban, ahova beírjátok melyik oldalt akarjátok megnyitni, a cím mellett a BAL oldalon néha megjelenik egy kis zöld lakat. A zöld lakat jelentése a "https" protokoll használata, ami röviden annyit jelent, hogy a netes forgalmat "lehallgathatatlan", visszafejthetetlen. Ez egy banknál (de akár példa rá a google és a facebook is) elengedhetetlen, mert ha harmadik fél lehallgatja a forgalmad, akkor meglesz neki minden de minden bankkártya adatod, jelszavad stb... szóval ha azt az oldalt veszem alapul, akkor nem elég hogy csalnak, de még azt sem csinálják rendesen, mert ilyen bank oldalán, ahol nincs ott a zöld lakat, TILOS bármilyen adatot megadni.


Összegzés: véleményem szerint egy adathalász oldalról beszélünk, ami elkéri az adataid, majd visszaél vele, és még pénzt is keres, ha a hitel folyosítása előtt ilyen olyan néven díjat számol fel.

2016. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lezuzeusz válasza:
Helo, az előző válaszadónak köszi a részletes leírást, 1 hete nézegetjük az oldalt, bőséges mannát remélve, de bűzlik, mint egy derítő.... Csak megbizonyosodtam, hogy innen soha nem szabad semmit igényelni, és személyes adatok megadása is szigorúan tilos!!!
2016. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nyiviki válasza:
Én úgy tudom hogy ez nem bank,igazából ezt írják!!!Remélem aki elutalta az egy havi díjat nem verik át én drukkolok!!!!És egyébként kérnek mindent bankszámla kivonattól elkezdve a munkáltatóig mindent!!!Bízom benne hogy nem átverés!!!Aztán lehet én vagyok csak a kis optimista!!
2016. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Michail Mendoza válasza:
Nekem már a neve gyanus,és nem is megyek tovább. Az entrance bejáratot jelent a money pénzt.Ha valakinek ennyi nem elég,próbálkozzon.
2016. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!