Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 21 éves diáknak melyik bankban...

21 éves diáknak melyik bankban érdemes számlát nyitni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még tanulok.

Angliában szoktam dolgozni amikor szünet van. A megkeresett pénzt nem gyüjtön, nem kamatoztatom.

Csak élek belőle (bérlet, ennivaló, ruházat, edzés stb.) Babkkártyára azért van szükségrm mert szeretnék interneten vásárolni idönként.


2016. márc. 3. 18:06
 1/4 anonim válasza:

Megmondom őszintén:


Tökmind1 melyiknél vagy :) Szerencsére elég nagy a választék és mivel a bankok próbálnak versenyezni az új ügyfelekért, ezért 2-3 hónaponta mindig a másik ajánlata lesz a jobb.


Szerintem azt válaszd, ami közel van hozzád.

Én K&H-nál vagyok ott is van ilyen 26 év alatti kedvezményes kártya. Nekem bejött... de mondom úgy, hogy nem volt előtte másik :)


Amiért nekem bejött:

- 2 utcával arréb van egy fiók.

- 0-24-es ATM

- Volt fiatalkonak szóló számlacsomagjuk, olcsó kártyadíjjal.

- e-bank nagyon jól működik, telóról, gépről bármikor elérem.


De szerintem ugyan ezeket el lehet mondani az összes többiről.


Viszont egy tanács: A bankkártya fontos milyen!

Én is szoktam vásárolni online. Itthon nincs baj, de külföldön sok weboldalon nem fogadják el a Maestro kártyát.


Lehetőleg: Visa vagy MasterCard :)

2016. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
MKB, CIB, OTP...stb. Gyakorlatilag a legtöbb bankban létezik 24 éven aluli diákoknak kedvezményes csomag, illetve ha angliából kapsz fizetést, devizaszámlát is tudsz nyitni. Kamatok terén ne számíts sokra, az többnyire bőven elmegy a számlavezetési díjra. Igazából teljesen mindegy is, hogy melyiket választod, de azért érdemes utána járni a lehetőségeknek...pénzfelvétel, utalás díja; ATM-ek elérhetősége, stb.
2016. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Juniorban az OTP a legjobb, minden ingyen van szinte, kesobb lehet, hogy megeri valtani.
2016. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
K&h
2016. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!