Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sos en kaptam egy uzenetet a...

Sos en kaptam egy uzenetet a INTRUM-tól mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 eves lqny vagyok, nem tudom miert kaptam ilyen sms-t kene tennem valamit vagy hagyjam?T.Ugyfelunk!Amennyiben haladektalanul nem veszi fel velunk a kapcsolatot,jogi eljarast inditunk.Irat: .....(nem irom azert ide); (Tel szamot se).Adossag Kovetesi Osztaly ezt az uzenetet kaptM:// felek mi lesz
2016. febr. 29. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami tévedésről van szó. De az is lehet, hogy nem. Ezért vedd fel velük a kapcsolatot, ahogy írják is.
2016. febr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem lehet, hogy a telefonszamod valami feltoltokartyas, ami fel eve meg valaki mase volt?


Ha amugy nincs hiteled (marpedig nem lehet, ha 16 eves vagy), nincs befizetetlen buntetesed, nem kell ezzel foglalkozni, foleg nem megremulni es bepanikolni. Add oda valamelyik szulodnek a telefont, hogy intezze el o, ha magadtol nem megy.

2016. febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu lesz.
2016. febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel velük a kapcsolatot, és ki fog derülni, mi a helyzet. A legvalószínűbb, hogy a számod tévedésből van náluk megadva. Tisztázzátok a félreértést, és nem fognak többé keresni.
2016. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két okból hívasd fel őket a szüleiddel: 1. hogy megnyugodjatok, nem te tartozol. 2. hogy értesíteni tudják azt, akinek az üzenete véletlenül hozzád került.
2016. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!