Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan vehetnék fel kedvező...

Honnan vehetnék fel kedvező lakásvásárláshoz való hitelt? Hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Olyan hitelre lenne szükségem, ami vállalható törlesztőrészlettel rendelkezik. Szeretnénk párommal lakást venni és mivel holnap telik le a munkahelyemen a próbaidő, így tudok felvenni elvileg kölcsönt. Ebben kérnék segítséget, valamint abban, hogy nem a közelben szeretnék, tehát új munkahely is kéne, de milyen sorrendben csináljam? Mert nem szeretném azt se, hogy felvennének valahova, de nem tudok menni, mert nem kaptam kölcsönt, vagy kapok kölcsönt, de nem vesznek fel időben valahova és máris elmaradással kezdek.. Vagy hogy kellene ezt? Válaszokat előre is köszönöm! 22/f
2016. febr. 29. 10:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik értelmesen válaszoltak és elmagyarázták pontosan, hogy s mint. Az önerőt magát tudom mit jelent, ennyire tudatlan nem vagyok. :) Csak azt nem tudtam hogy pontosan milyen összegről van szó. De közben utánaolvastam, és igen, inkább albérlet lesz belőle egy darabig, pontosan ugyanazért, amit leírtatok, hogy a munka dolog is nagyon bizonytalan. Igazából a kérdést nem úgy szerettem volna, hogy nekem most azonnal kell egy lakáshitel, hanem pont, hogy információkat szerettem volna. Tudom mit akarok, csak szimplán infókat szerettem volna kapni, és azért akartam itt, mert itt különböző válaszokat kapok, mert a blogokban meg az egyéb cikkekben már csalódtam párszor, pl egy volt munkahelyemet is lehúzták és holt nem is olyan volt, amilyennek beállították. Mindenesetre köszönöm még egyszer a válaszokat. Megbeszéltem párommal, hogy egyenlőre albérletben gondolkodunk és megpróbálunk közösen félretenni saját lakásra, valóban ez a legcélszerűbb és úgymond biztonságosabb is.
2016. márc. 1. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!