Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova érdemes pénzt elhelyezni,...

Hova érdemes pénzt elhelyezni, hogy elég megtakarításom legyen lakásvásárláshoz?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, most kezdtem el dolgozni és szeretnék pénzt félretenni, hogy egyszer lakást vehessek. Nézegettem különböző megtakarítási ajánlatokat, de mivel nem értek a pénzügyekhez gondoltam inkább felteszem ezt a kérdést és meghallgatom a tapasztalatokat. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 8. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik lakástakarékba.
2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lakástakarék szerintem is nagyon jó, de önmagában elég kevés! Kell még mellé más is!
2013. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OTP lakástakarékban most számlanyitási díj nélkül is elkezdheted!
2013. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. számlanyitási díj nélkül, de 4 évre megkötik a kezed, plusz magasabb kamatokkal vehetsz fel hitelt!
2013. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!