Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank nem tért még át...

Melyik bank nem tért még át erre az érintéses paypass-os kártyára?

Figyelt kérdés
A minap kaptam meg az új kártyámat és már paypass-os amivel nem vagyok kibékülve és az unicreditnél nincs is más fajta. A mai világban ez a kártya nem egy biztonságos dolog.
2016. jan. 26. 16:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem értelek, hiszen a pénzt ugyanúgy elveszitheted. A személyidet ugyanúgy elveszitheted. Azt se veszed észre??
2016. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Valószínű nem egyből venném észre azt se
2016. jan. 26. 23:25
 13/31 anonim ***** válasza:
Én se értem a gondodat. Kérsz sms értesítést minden kártyás tranzakcióhoz, és ha nem veszed észre ellopnák, és használni kezdik, rögtön kapod az 5000 alatti összegről az sms-t. Hamar rájössz hogy te nem fizethettél, jé nincs meg a kártya, hívod a bankot, letilt és rögtön nincs 4x5000 veszteség.
2016. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Valójában nincs gondom ha nem találok bankot amelyiknél van sima kártya akkor készpénzezek újra :)


Sms szolgáltatás drága a jelenlegi bankomnál 40ft / sms

2016. jan. 27. 00:25
 15/31 anonim ***** válasza:

A biztonság nincs ingyen.

Ha egy zsebtolvaj bármennyit is lop el tőled kp-ban, azt sose látod viszont.

Ha viszont kártyáról emelnek le illetéktelenül, akkor azt a bank visszatéríti. De lényegesen kevesebb lóvé tűnhet el így.

2016. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Azt kétlem, hogy a bank visszatérítené ez Magyarország.
2016. jan. 27. 09:00
 17/31 anonim ***** válasza:

Jajj, hagyjátok már, ha nem akar paypass kártyát, hát nem akar.

Kérdező, mint mondtam, a CIB-nél nincs paypass, még akkor sem, ha az ember akarja.

2016. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
65%

"ez

Magyarország."


Most ez mi volt?


Ha neked a kp szimpatikus akkor használd azt, semmivel sem leszel nagyobb biztonságban attól. De ilyen Magyarországozós szöveggel ne gyere.

2016. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A takarékoknál lehet kérni Visat, Maestrot és Mastercardot is ami nem paypassos.
2016. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
55%

"Azt kétlem, hogy a bank visszatérítené ez Magyarország."


Visszatérítik. Tájékozódj, mielőtt belekezdesz a szokásos gusztustalan fröcsögésbe.

Jó olvasást: [link]

2016. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!