Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nincs OTP bank a budaörs...

Miért nincs OTP bank a budaörsi Tescoban?

Figyelt kérdés
Ez teljességgel érthetetlen és felháborító! Szégyellheti magát aki nem találta még ki..

2016. jan. 26. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem építettek oda és nem is vett meg ott üzlethelyiséget az OTP.


Amúgy miért kéne minden sarkon lennie minden bankfióknak?

2016. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért fizetek nekik, hogy könnyen elérhetőek legyenek. Most mehetek a világ végére a rugalmatlanságuk miatt........
2016. jan. 26. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert az Auchannál van.


Megnéztem, 3 OTP fiók és 9 terminál van Budaőrsön (többek között van terminál a Tesco-nál is) - ez azért nem olyan rossz arány.


Én meg azt nem értettem valamelyik nap, hogy a Westend-ben miért nincs a Vodafone-nak műszaki szervize, csak Lurdy ház és más, belvárostól kieső helyek.

Az a helyzet, hogy kénytelenek vagyunk tudomásul venni, hogy a szolgáltatók a profit optimalizások érdekében fiók összevonásokat hajtanak végre (bár szerintem a Tesco-ban nem is volt OTP).

2016. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azért fizetek nekik, hogy könnyen elérhetőek legyenek"


Nem, ne haragudj, de nem azért fizetsz, hanem azért, hogy a betett pénzedet biztonságban megőrizzék és a számládat vezessék, ill. a rajta végzett műveleteket végrehajtsák.

Az csak hab a tortán, hogy lényegesen több fiókja van, mint bármely más banknak.

2016. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az a gond, hogy át kell menni az autópálya másik oldalára. LoL
2016. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pontosan. És mivel nincs autóm és busz sem megy arra, ezért kb fél órát gyalogolhatok ebben a ratyi időben... se időm, se kedvem..
2016. jan. 26. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval ennyiből panaszkodhatnál arra hogy miért nincs arra busz és miért ilyen vacak az idő -.-
2016. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz olyan bankot, amelyiknek van a budaörsi tescoban is fiókja. És akkor megoldódik a problémád.
2016. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megy busz, a 287-es. pont oda megy
2016. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert az Auchanban van. És azért van az Auchanban, mert én itt lakok mellette és hozzám így közelebb van, mintha a Tescoban lenne... :D Mivel itt van a lakótelep is, szerintem így sokkal többen elérik, mint a Tescoban.

Mondjuk nekem van autóm, de kényelmesebb így.

2016. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!