így sem kapok hitelt?

Figyelt kérdés

Autóhiteltnem kaphatok, mert nem vagyok 25 éves még..

Most kinéztem egy kocsit, 1 499 000Ft ha befizetem a 25%- ot,amit kérnek,így sem vehetem meg, mert kezes nelkül nélkül a bank nem fogja engedni?

Vagy ha olyan van,hogyhitel átvállalással,akkor azt sem vihetem?


2015. okt. 31. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem is hallottam olyant, hogy azért nem kap valaki hitelt, mert nincs 25 éves.

tessék, itt 18. életév a határ:

[link]

2015. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezes nélkül nem lehet autóhitel.. Vagy egybe összedobom pl a 3 milliót vagy nincs 3 millió,de kezes nélkül 25 év alatt nincs hitel.
2015. okt. 31. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kezes. Én kétszer vettem fel autóhitelt, és egyik esetben kellett kezes. A linkelt oldalon sincs egy szó sem kezesről.

Vegyél fel személyi kölcsönt, és abból vegyél autót, ha ez neked ilyen bonyolult!

2015. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most ért véget a merkantilos pályafutás,ami el sem kezdődött!

Belekell férni a fizetes 50% ába a lizingelt összeg meg vmi 5% os hitel kamat meg még valami.. Ez szerintem simán

23 évesnek kell lenni.. Igy lehet kezes nélkül! De mivel 23 nem vagyok..

Vagy 2 éve egy helyen kellene dolgozni.. De csak 1,5 éve dolgozok 1 helyen,szóval itt véget is ért.

Személyi hitelből is csak 900 000-at kapok,max 1,2 milliot, ha nagyon a bank szigorlatát nézzük.

Ha mindenki szemelyre szabottan kapná,akkornem lenne ez,mert így aki kitud á termelni a törlesztőt gond nélkül ,az sem kaphat!

2015. nov. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!