Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste bank mikor teszi rá...

Az Erste bank mikor teszi rá a kártyára a nyugdíjat? (bővebb lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Édesapámnak 12.éig kell,hogy megkapja a nyugdíját.Általában ilyenkor,hogy ma 10.e van és 12.e szombaton van,így Pénteken 11-óra körül szokta felvenni.És akkor rajta is szokott lenni.Ma csütörtök van és 10.e.Ti mennyire ismeritek a bankot vagy az átutalásokat ?! Rajta lehet ma ? Azért lenne fontos,mert vásárolunk kellene,lehetőleg még ma...Egyébként elmehetnénk most is megnézni a szomszéd faluba,megnézni az autómatánál.Csak ha neki van igaza akkor fájdalmasan sértőn tud lekezelő lenni velem...Viszont ha nekem van igazam akkor,tudunk venni zoknit ,konzerveket nincsen semmi különös...

2015. szept. 10. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A banknak sok köze nincs hozzá, a nyugdíjfolyósító átutalja a bankszámlátokra és onnantól a kártyával lehet használni. A napokban már 1 óra alatt átutalódik az összeg, mert gyorsult, de ehhez a nyugdíjfolyósítónak kell előbb elindítani az utalást. A banktól független a gyorsasága.
2015. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.Ön szerint hány százalék arra az esély,hogy most rajta lenne ?
2015. szept. 10. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel 12-e szombat, így pénteken rajta lesz a nyugdíj a számlákon már reggel, függetlenül a banktól.
2015. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem az Erste bankon mulik. A kártyára pedig senki sem tesz pénzt. Legfeljebb a számlára.


De azt se értem minek kell megvarni a pénzt. Nincs annyi tartalék elõzõ honapokrol, hogy kaját vegyetek? Hogy lehet igy élni?!

2015. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dudok Andrásné ***** válasza:
Ebben a.hónapban11 e az utalás.Napjàn reggel 7 utan,mindég rajta van.
2015. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!